Lancã´me ã ”SCILLATION Yoğunluğu Powermascara: Bir şey sallandığından, dans edebileceği anlamına gelmez

Lancã´me’nin en son titreşimli maskara asası kirpiklerinizde harikalar yaratacaktır. Ã ”SCILLATION Yoğunluğu PowerMmascara (34 $) temel olarak şirketin O.G. Makyaj tezgahlarında titreyen ilk titreşimli asalardan biri olan scillation.

Selefi gibi, dakikada 7.000 kez şaşırtıcı bir ses (ahbap, bu çok fazla!), Ancak Lancã´me bunun daha dolu, daha uzun bir kirpik görünümü için her kirpikle daha fazla maskara ile sarıldığını söylüyor. Maskara’nın kendisi gibi mi? Lancã´me’ye göre, piyasadaki en büyük karbon siyah pigment konsantrasyonunu içerir.

REKLAMCILIK

Önce (üst) ve iki kat sonra (alt)

İki kat benim saçakımı harika bir zift siyah çeviriyor, ancak beni kalınlık ve uzunluk açısından asılı bırakıyorlar, bunlardan ikisi de mevcut maskara ezmeme yakın bir yerde, UD Cannonball ve buxom güçlendirilmiş bir kombinasyon.

Formül de aynı şekilde gün boyunca pullar ve sanki yeterince fakirmiş gibi, shu uemura kirpik kıvırıcısımdan (boo!) Kıvrığı rahatlatıyor.

Powermascara ile Lancã´me’nin bir şey salladığı için dans edebileceği anlamına gelmediğini kanıtladığına inanıyorum. İnanılmaz bir titreşimli maskara asası keşfetme arayışım gibi görünüyor!

REKLAMCILIK

Fiyat: 34 $
Kullanılabilirlik: Şimdi Lancã´me sayaçlarında, mağazalarda ve aynı şekilde çevrimiçi olarak sunuluyor
Makyaj ve Beauty Blog derecesi: C

Dost Topluluk Güzellik Bağımlınız,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *