Sephora’dan 50 $ EGITT Kart kazanmanın iki yolu!

Kazanan: Giveaway şimdi kapalı ve kazanan Monsterbunnie! Tebrikler, Monsterbunnie! Girdiyseniz, ancak bu sefer kazanmadıysanız, denemeye devam edin ve Jet’den önce devam eden herhangi bir hediye girmek için buraya tıklayın.

Günaydın’! Yup, o zaman tekrar. Ryan ile başka bir brunch zamanı – yani, başka bir Cumartesi hediye.

Bugünün uzmanlığı: Sephora salatası.

REKLAMCILIK

Girmek için gereken tek şey bu yazı ve / veya bir Twitter tweet (aşağıda tüm detaylar) hakkında bir yorumdur. İyi şanslar ve harika bir hafta sonu geçirin.

REKLAMCILIK

Şimdi rumgnly tumumda biraz yiyecek alacağım. Yakında görüşürüz.

İnsanlar ne söylüyor …

“Merhaba Karen!!! Vay, bu haberler kesinlikle bir hoo ray ışını ve bir fil alır !!! (Belki çok fazla tahta imparatorluğu izliyordum.) Çok teşekkür ederim çok !!! ”
-Shana

“Ne güzel bir sürpriz, duyurunuzu görmekti (çok sayıda sınav / bildiri / projeden birini tamamladıktan sonra bu çılgın haftaya sahibim)! ECARD, bu kırk kökenli, güzellik takıntılı üniversite öğrencisi için harcamaları kolaylaştıracak. Teşekkürler, Karen ve Tablar !! ”
-Katie

“Çok teşekkürler, Karen. Sadece onunla neler olduğumu merak ediyor olmanız durumunda, Clarisonic Mia’yı seçmeyi seçtim – şimdi yıllardır istiyordum ama fiyat yüzünden hiç satın almadım. ECARD’niz nihayet satın almama yardım etti! Kullanmayı dört gözle bekliyorum. tekrar teşekkürler!”
-Jane

“Ön kapıyı kapat! Omg Karen, günümü yaptın. Grip ile yatakta hastayım ve bu sadece beni çok neşelendirdi !!!!!!!! Btw, seni bir peruk içinde birkaç hafta geri lol bir peruk bu resmini gönderen benim. Yine teşekkürler, dürüstçe, şu an en iyisi giddy’nin ötesindeyim. ”
-Melek

“Çok teşekkür ederim Karen! AMAN TANRIM! Dilekler gerçekten gerçek geliyor! Kazandığım inanamıyorum! Bunun bana tatillerde ne kadar yardımcı olacağı hakkında hiçbir fikrin yok. Son iki yıldır blogunuzun avid hayranı oldum. Esprili ve yaratıcı girişleriniz, bilgilendirici makyaj bilgileriniz ve güzel fotoğraflar beni kandırdı. Çok daha fazlasını bekliyorum. İyilik, sen
Cidden sadece haftamı yaptım ve sadece Salı gecesi! ”
-Zharlynne

“Aman tanrım! Çok teşekkür ederim Karen (ve tabii ki sekmeler)! Buna gerçekten minnettarım! Kızıl saçlarıma uyması için Anastasia kaş kalemini Strawburn’a bakardım! ”
-Chelsea (ve Jiji yavru kedi ve tavşan)

Bir (1) Sephora EGift Card 50 $ ‘lık kazanana e-posta ile gönderildi (uluslararası okuyucular, bunun yerine PayPal tarafından gönderilen 50 $ almayı tercih edebilirsiniz).

Girmenin iki yolu var ve ikisini de iki şansın kazanması için yapabilirsiniz. İlk olarak, bu yazının en altındaki bir yorum bırakarak girebilirsiniz, hiç bir şey hakkında bir yorum, benzer, çok değerli aidiyetiniz nedir? Şimdi ne kadar farklı mavi şeyleri görüyorsunuz? Hiç tam bir yabancıyla kalpten kalbe sahip oldun mu? Kendinizi beş yıl içinde nerede görüyorsunuz? Makyajınızı dün gece yatmadan önce kaldırdınız mı? Şu anda tırnaklarında ne giyiyorsun? Hiç skandalla ilgilendin mi? – kaptın bu işi.

İkincisi, @karenmbb ve retweeting (RT) aşağıdaki mesajı takip ederek girebilirsiniz:

Sephora’dan 50 $ EGITT kart kazanmak için @karenmbb ve RT’yi takip edin!

Girilecek son tarih, 5 Mayıs 2013 Pazar saat 11: 59’da (PT).

Katılımcılar, kazanmak için geçerli bir e-posta adresi ve / veya Twitter hesabı kullanarak girmelidir.

Kişi başına en fazla iki (2) giriş – bu yazının altındaki yorumlar içinde ve Twitter ile ikinci bir giriş @karenmbb ile birlikte.

Yarışma, çoğunluk çağına ulaşan herhangi bir ülkenin bireylerine açıktır (bu istisnalarda Amerika Birleşik Devletleri’nde 18. İstisnalar: Alabama ve Nebraska, 19; Mississippi, 21).

Sephora EGIFT Sertifikaları yalnızca çevrimiçi olarak kullanılamaz ve mağazalarda geçerli değildir veya Kanada’da satın alma veya geri ödeme için kullanılabilir. Uluslararası kazananlar, Sephora Egift Kart Ödülü’nü 50 $ karşılığında, doğrudan e-posta adreslerine doğrudan e-posta adreslerine göndermeyi tercih edebilir.

Sekmeler ve i (“T-Money ve K-Dawg” olarak adlandırılan HeretOfore, bu blog yazının altındaki yorumlarda ya da Twitter’da @karenmbb ile ilgilenilen girişlerden bir (1) kazanan seçecektir. .

Kazanan, son tarihin 48 saat içinde burada ilan edilecektir.

Kanunla yasaklanan boşluk.

Dost canlısı mahalle cazibe bağımlısı,

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Karen

Kazanan: Giveaway şimdi kapalı ve kazanan Monsterbunnie! Tebrikler, Monsterbunnie! Girdiyseniz, ancak bu sefer kazanmadıysanız, denemeye devam edin ve Jet’den önce devam eden herhangi bir hediye girmek için buraya tıklayın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *