Dior Creme de Gloss: Beni doğal bir bayan gibi hissettiriyor

Sadece iki kelime Dior Creme de Gloss: Hawt Daym!

Bu sonbaharda piyasaya sürülen bu bebekler, yapışmaz bir parlaklık hissi ile orta koruma rujuna sahip. Onlar koku ve lezzetsiz ve bana sonbaharın Kirazları Noir koleksiyonundan Laura Mercier Dudak Kadifetlerini hatırlatıyor.

REKLAMCILIK

Doğal (henüz seksi!) Dudak görünümü

14 Creme De Gloss Renk, Lezzetli Erik (ışıltılı harika bir meyve) ve mercan iksirini (ışıltılı bir altın mercan) ve her birinin bir katmanı aldığı tek şey denedim …

Bazı parlaklıklar goopy gibi görünüyor ve dudaklarda kalın. Creme de Gloss olmasa da, doğalın tam tersi olduğu kadar belirgindirler. Neredeyse dudakların içinde kullanılan bir şeye benziyor veya onlara karışıyor. Sonuç, doğal, ama yine de parlak ve öpülebilir bir surattır.

Serbestçe kullanın

Benim için, bunları kullanmanın hilesinin onları az miktarda kullanmak olduğuna inanıyorum. Tam olarak ne kadar pigmentli olduklarından beri çok fazla başvurmadığım için dikkatli olmalıydım. Biraz uzun bir yol kat ediyor. Bu fotoğraflarda, tüpü içeren doe ayak aplikatörü ile kullanılan tek bir ince kat kullanıyorum.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Sweatshirt ??

42 $

Şimdi satın al

Sadece vuruşlar için, iki gerçekten kalın katman uygulamaya çalıştım ve sonuçlar sıcak bir karmaşa oldu! Resimleri yayınlamak istedim, ancak sizi bu dehşete maruz bırakmak, acımasız ve olağandışı bir ceza oluşturacaktı.

Söylemek için yeterli, her iki gölge de dudaklarımda düz ve düz brüt korkutucu görünüyordu. Bilgisayarda biraz iş yapmaya gittim ve birkaç dakika içinde Gloss, doğal dudak çizgilerinin dışına yayılmanın yanı sıra göç etmeye başlamıştım. ‘24 saatlik bir bakkalda Shoeless satın alan Amy Winehouse’un paparazzi resimlerine benzer. İyi değil.

Dior Creme de Gloss, Lezzetli Plum ve Coral İksir

Fiyat: 25,50 $
Kullanım: Doğal olarak parlak, son derece pigmentli bir dudak ruj hibriti
Makyaj ve İtiraz Blogu Derecesi: A

The Catch (her zaman bir yakalama var)

Obvs, onlar Dior, bu yüzden ucuz değiller. Bu darbe, ancak bir katman böyle olağanüstü bir kapsama sağladığından, bir tüpün uzun süre dayanabileceğine inanıyorum.

Umarım, dudak ürünlerinizi gün boyunca sık sık yeniden uygulamak zorunda kalmazsınız, çünkü bir sürü parlaklık gibi bunların aşınma süresi ile ilgili bir sorunu vardır. Yaklaşık iki saatin yanı sıra yarım saat, üstler, sans yeme veya içki içiyorlar, bu da onları daha da hızlandırıyor.

Benim gibi bir lipgloss fındıksanız, denetlemeye değer olduklarına inanıyorum. ‘Em!

Christian Dior’dan Christian Bale’e

Komik ineklerin yanı sıra şehvetli bayanlar, topla! Söylentiler, C. Bale’in Marvel Comic Book büyücü kahramanı Dr. Strange’i oynayacağına dair dolaşıyor!

“Christian, şimdi Batman’ın izniyle ideal sıcak konut veya ticari mülkiyettir. Doktor Odd, Batman için son derece farklı bir kahraman türüdür ve Christian’ın parçanın ekranda çalışmasını sağlayabilecek tür bir aktör olduğunu hissettirir. Önümüzdeki haftalarda bir teklifin vurulabileceği anlaşılıyor. ””
– Yeni Zelanda Herald

Birkaç gece önce El Hub ile Dr. Odd animasyonlu bir sinema filminden gerçekten keyif aldım. Karakteri ilk kez duymuştum, ancak sinema filminin harika olduğuna inanıyordum, bu yüzden söylentilerin doğru olduğunu umuyorum!

REKLAMCILIK

Rol seçeneğine bakıldığında, C. Bale’in bir kahraman kompleksi var, ancak whatevs gibi görünmeye başlıyor! Umurumda değil. Hala Batmobile’de onunla pis seyahat ederdim. Telefon ARAYA beni Chris!

Dost Topluluk İtiraz Bağımlınız,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *