Maybelline Superstay Better Cilt Vakfı

Bu yılın başlarında, Optimal Points Redemption etkinliği sırasında neyin kullanılacağına dair ipuçları istediğimde, Maybelline Superstay Better Cilt Vakfı Kazzmarie’nin bir önerisiydi. Başlangıçta 20 geleneksel fildişi gölgeyi seçtim, ama sonra da çok hafif olduğundan endişeliydim, bu yüzden bir sonraki gölge, 25 çıplak bej için açılmadan değiştirdim.

Genellikle 30ml için 17,99 C $ karşılığında satılıyor.

Önceki uzun zamandır eczane vakfı kullanarak temizlenmişti, Covergirl Outlast Stay Fabulous Foundation (hangi seviyorum) ve yeni bir şey denemek için piyasadaydı. Bir temelde benim için önemli nitelikler: uygulanması basit, harika renk eşleşmesi ve orta ama doğal görünümlü kapsama alanı. Referans olarak, aşırı yağlı veya kuru olmayan tipik / kombinasyon cildim var, ancak T-bölgem öğleden sonra yayılıyor.

Maybelline tarafından bu vakıf için açıklama aşağıdaki gibidir:
• Cildi geliştirir (daha parlak, daha pürüzsüz ve çok daha fazla)
• hassas ciltler için uygundur
• Tüm cilt tipleri için harika
• Orta ila tam kapsama alanı

Alıcılar İlaç Mart’taki tam ekran
12 ton geliyor:
10 porselen
15 Fildişi
20 Geleneksel Fildişi
25 çıplak bej
30 sıcak çıplak
40 Buff Bej
50 doğal bej
70 saf bej
80 Zengin Tan
85 Güneş Bej
90 Sıcak Bal
95 hindistancevizi

Daha derin tonlar benim için o kadar karanlık görünmüyordu ve orta menzilli tonlardan birkaçı gerçekten birbirine benziyor.

Formül daha kalın bir krem ​​sıvıdır, ancak harmanlanması gerçekten basittir, bunu parmaklarımla uygulayabilirim ve çizgiler bırakmaz. Benim tercih edilen uygulama tekniğim, çok daha fazla kapsama alanı için bir Charm Blender tipi sünger ile. Koruma sağlam bir ortamdır – bunu tam olarak çillerimi ne kadar kapsadığına göre ölçüyorum. Bu, çillerimin çoğunu kapsar, ancak onları tamamen maskelemeyin. Yüzey saten mat gibidir – aşırı mat veya düz görünümlü değildir. Bu konuda aşınma süresinin gerçekten harika olduğunu keşfettim – vakfın herhangi bir kısmını bozmadım veya gün boyunca fırçaladım. Covergirl Outlast’ın yaptığı gibi beni parlaklıksız tutmadı.

Bence bir pompa tüm temelde yaygın olmalıdır!
Bu temel SPF 15 işlevi görür ve aktif bileşenlere baktığımda oldukça kendinden geçmiştim çünkü güneş koruyucu mineral tipindedir: titanyum dioksit. UVA ışınlarını da koruyan geniş bir spektrum güneş koruyucu olan çinkoyu tercih ederdim. Ancak, mineral güneş kremine sahip olmak, kimyasal güneş kremlerine duyarlı insanlar için kesinlikle harika bir şeydir. Bu vakıf için herhangi bir patlak veya hassasiyet yaşamadım.

İçindekiler:
Güneş kremi: Titanyum dioksit (%1.53)
Other: Water, Dimethicone, Isododecane, Polypropylsilsesquioxane, C30-45 Alkyldimethylsilyl Polypropylsilsesquioxane, Silica, Glycerin, PEG-10 Dimethicone, Disteardimonium Hectorite, Dimethicone / Polyglycerin-3 Crosspolymer, Sodium Chloride, Nylon-12, Phenoxyethanol, 3-O-Ethyl Ascorbic Asit, kaprilil glikol, pantenol, disodyum stearoil glutamat, sodyum dehidroasetat, disodyum edta, akrilonitril / metil metakrilat / viniliden klorür, kopolimer, alüminum hidroksit, dipropilen grikat, parlatıcı asizum, parlatıcı asizyum as. şunları içerebilir: Titanyum dioksit, demir oksitler.

Benim için tek iffy sigorta iddiası şu:

Mikro-flex inovasyonu ve Actyl-C’nin antioksidan gücü ile bu temel, size daha parlak, daha pürüzsüz ve çok daha fazla cilt sağlamak için lekelerin, çarpmaların, donuklukların ve kızarıklığın görünümünü azaltır.

Bu temeli düzenli olarak bu yaz kullanıyorum ve cildimde belirgin bir geliştirme görmedim.

Daha önce, 20 geleneksel fildişi ile 25 çıplak bej ile gölgeyi değiştirdiğimi belirtmiştim – orijinal seçimime takılı kalmalıydım. Temel, şişede tam olarak nasıl göründüğünden daha koyu uygulanır. Ve hafifçe oksitlenir, çıplak bej ve şeftali gibi ayarlanırken cildime bakar. Bu vakfı yılda çok daha erken giymedim (Şubat ayında bunu aldım) ama şimdi biraz daha karanlık olduğumu düşünerek yaz aylarında düzenli olarak kullanıyorum – sadece boynumu karıştırdığımdan eminim .

Çıplak Bej’deki Maybelline Superstay’ın şu anda kullandığım diğer temellerle nasıl karşılaştırıldığı tam olarak:

• shiseido şeffaf ve en iyisi O20 doğal hafif sarı (ugh, bu temeli shiseido sitesinde “son çağrı” da sağladığını gördüm! Whyyyy…) – Genellikle i20 doğal ışık fildişi giyiyorum ama denemek için sarı var, bu Benim için iyi şeftali
• Fildişi 20 in Fildişi – Biraz Portakal
• 25 çıplak bej Maybelline süperstay
• Illamasqua cilt tabanı 7.5 – son derece sarı ve karanlık (bunu bir mikser olarak aldım)
• Illamasqua Cilt Üssü 6.5 – Kış Cilt Tonum için Harika Eşleşme, Küçük ve Işık Şimdi

Vakıflar için drugstore olmayan markaları sevdiğim kadar (daha geniş renk çeşitliliği ve işlemeden önce örnekleme yeteneği nedeniyle), her zaman en az bir eczane fondöten i rezerve ediyorumn rotasyonum. Bir eczane vakfı seçeneği bulmaya çalışıyorsanız, Maybelline Superstay’ı son derece tavsiye ederim – normal, kombo veya biraz kuru cilt için çok daha uygun, ancak gerçekten yağlı veya aşırı kuru cilt tipleri için değil. Oillier cilt tipleri için, Covergirl Outlast Muhteşem Vakfı’nı öneriyorum. Kuru cilt için Bourjois Healthy Mix Foundation’ı öneririm.

Artıları:
• Uygulanması basit
• Orta kapsama alanı
• Doğal görünüyor
• Formülü uzun süre kullanma
• Mineral güneş kremi
• Pompa şişesi
• İyi renk çeşitliliği (hala daha koyu renklerden yoksun)

Eksileri:
• hafifçe oksitlenir
• Cilt avantajlarından emin değilim

Zorluk değeri: 9/10

Bu, giyilmesi basit, mineral güneş kremi içeren bir yaygara vakfı yok ve bu yüzden son favorilerimde sağladım. Karşılaştırma için, Covergirl Outlast Vakfı’nı 10/10 olarak değerlendiririm, sadece bana oksitlenmediği için renk eşleşmesi harika ve Maybelline’den biraz daha uzun sürer.

Bu vakfı denedin mi? Mevcut çok sevilen eczane vakfınız nedir?

Bunu Paylaş:
Paylaşmak

Bunu iyi bir arkadaşa e -postayla göndermek için tıklayın (yeni pencerede açılır)
Pinterest’te paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)

Twitter’da paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)
Tumblr’da paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)

Reddit’te paylaşmak için tıklayın (Yeni Pencerede Açılır)

Bunun gibi:
Yükleme gibi …

İlişkili

2016’nın vakfı ve kapatıcı tasfiyesi bu uzun zamandır geldi. Sadece uzun bir kenara koymam ve zulümden bazı ürünlerden kurtulma konusunda şiddetli olmak için ideal bir ruh halinde olmam gerekiyordu. Genellikle nostalji nedeniyle ürünlere biraz bağlı hissediyorum ve kendimi korumak için konuşuyorum…
16 Şubat 2016 “Güzellik”

Foundation MixologySince, şimdiki açık şişeleri kullanmak yerine yeni temeller almaktan suçluyum, normalde hareket halindeyken en az 12 farklı var. Bazıları yaz için daha uygundur, diğerleri ise sadece kış aylarında kullanılır. Cilt tonum genellikle ışık arasında dolaşıyor…
10 Eylül 2015in “Güzellik”

PP12: Shiseido Luminize edici saten, yüksek ışınlı beyazda renkle ilgileniyor, iş tavası öğeleriyle yakalama oynuyor, bu yüzden bu hafta iki PP12 girişi yapıyorum. Bugün, High Beam White adlı son derece iyi anlaşılmamış Shiseido vurgulayıcısını kontrol ediyoruz. Shiseido buna bir vurgulayıcı demez, göze çarpmayan bir şekilde parlatılmış saten yüzleriyle gruplandırılmıştır …
6 Ekim 2016 “Güzellik”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *