Yeni Becca Halcyon Days tırnak renkleri Donkey Kong gibi, Mario Kart

gibi hızlı. Kabaca on hafta boyunca Becca Halcyon gün tırnak renklerinin (her biri 15 $) düşüncesi üzerinde tükürüyorum.

Mart ayında ilk PR resimlerinden – sıcak, yazlık pembe, şeftali ve mercan – bunları pençelerime almak için sabırsızlanıyordum ve o zamandan beri Pavlov’un köpeği gibi saçmalıyorum.

REKLAMCILIK

Bildiğim kadarıyla, bu Becca’nın tırnaklara ilk baskısı, ama butik-y Aussie markasının yaptığı her şey Donkey Kong gibi ve bu durumda hızlı!

Üç kremsi tonlu Manis ve Pedis neredeyse hiç zaman almaz (iyi, çok az) çünkü cilalar hızlı bir şekilde uygulanır ve kurutulur. Channing Tatum’un gömleksiz resimleriyle dikkatimi çekmek için gereken kadar hızlı değil, ama yine de. Hızlı.

Fırça, hızın nedenlerinden biridir. Geniştir ve çivinin büyük bir bölümünü kapsar, bu nedenle çiviyi renkte iyice kaplamak için sadece iki kaydırma gerekir; Bunun üzerine, her kat iki dakikadan biraz fazla kurur.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Sweatshirt ??

42 $

Şimdi satın al

Küçük dokunuşlar bunları benim için bir çentik alıyor. Bunlardan biri, fırça sapının kare şekli ve lastik mat dokusu, şişeleri açılmasını kolaylaştırır. Dişlerimle pürüzsüz oje şişeleri kaç kez açtığımı biliyorsa annem muhtemelen beni öldürürdü. “O gülümseme için ne kadar ödediğimi biliyor musun?” Kesinlikle demiryolu vardı. “Diş telleri ucuz değil, genç bayan!” Görünüşe göre bunlarla oraya gitmem gerekmeyecek gibi görünüyor.

Soldan sağa: Çıplak ayakla dans etmek, SummerDaze ve Mandalina Dream

Soldan sağa renk örnekleri: Çıplak ayakla dans etmek, SummerDaze ve Mandalina Dream

Bana nasıl hissettikleri hakkında ne söyleyebilirsin?

Polonyaların kendileri kalındır (Essie cilaları gibi), bu yüzden aşırı cilayı fırçadan silmek için serin olmanız gerekir. Aynı zamanda küçük çizgilere de yatkındırlar, ancak ciddiyet gölgeler arasında değişir. Hiçbiri için çok kötü değil, ama çıplak ayakla dans eden en hafif renk, en çok çizilen gibi görünüyor. Üç kattan sonra bile, renk biraz düzensiz görünüyor.

Orta ve daha koyu tonları olan üç kıyı, SummerDaze ve Mandalina Dream, neredeyse algılanamaz çizgiler veriyor ve onları görmek için gerçekten tırnaklarıma bakmam gerekiyor. Bununla birlikte, mükemmellik için çabalayan sert çekirdekli Polonyalı paramourları rahatsız edebilir.

Bunları sadece birkaç saat önce koydum, bu yüzden dayanıklılıklarını ölçemiyorum, ama şimdilik onlara geçici bir “git” veriyorum. Minimal çizgiyi affedebilirim çünkü bu sıcak renklerin cildime karşı görünümünü seviyorum.

Nasıl durduklarını bildirmek için sizi birkaç gün içinde güncelleyeceğim. Onları adımlarından geçirmelisiniz, bilirsiniz – yazma, bulaşıklar ve Edward Scissorpaws için birkaç kutu sos açar.

Fiyat: Her biri 15 $
Kullanılabilirlik: Becca sayaçlarında ve ayrıca çevrimiçi olarak mevcuttur
Makyaj ve güzellik blogu derecesi: B+

Sana bir soru sorabilir miyim?

Juniors Departmanında alışveriş yapmak için kaç yaşında? Soruyorum çünkü son zamanlarda Nordstrom web sitesinin Juniors Satış bölümünde çok fazla şey buluyorum.

Bu 3/4 kollu hırka gibi sadece 12 $ …

Doğru?!

İyi bir pazarlığı seviyorum, ama bir mini etekte büyükanne olmak istemiyorum, biliyor musun?

REKLAMCILIK

Cidden, Juniors bölümünde alışveriş yapmak için kaç yaşında?

Dost Mahalle Güzellik Bağımlınız,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *