Sekmeler ile Pazarlar The Cat, Makyaj ve Charm Blog Mascot, Vol. 131

Sekmelerin asistanı olarak, Novato, California’daki büyük holdinglerini denetim ve muhtemelen hayal edebileceğiniz gibi, başarılı bir kitty modeli bir çok şey biriktirebilir. Şimdi en iyi varlıkları, bir 7 metrelik bir kedi kulesi, küçük bir tırmalamak yazı, bir uyarıcı bir lazer oyuncak, bir çift yün çorap, üç karton kutu, bir iPhone, 24 sarsıntılı bayram (ton balığı, somon, hindi ve Okyanus beyaz sinsi) ve muhtemelen listeye göre daha çok makyaj ve çekicilik ürünleri.

Sekmelerin bana varlıklarının muhasebesini bir muhasebesini istemesi sıradışı değil, ancak bugün bunlardan bazılarını (12 kutu fantezi bayramı), “daha güvenli” olarak adlandırdığı garajda yer değiştirmemi istedi. Ve bununla tartışamıyorum.

REKLAMCILIK

İşte sekmelerin portföyünden en son resimler. Bu hafta fayda ile çalıştı, her zamanca makyaj, Dior, Guerlain ve Bite Charm’ın bir iştiraki – Bekle – Bekleyin – Kedi ısırığı güzelliği, bir Sephora özelliği.

Kedinin sekmeleri kimdir? Yaklaşık üç yıl önce, solucanların kötü bir vakası olan bir başıboş, pire-ısırılan tekir kedi ile arkadaş oldum. Zor zamanlarda düştüğünü görebiliyordum, ancak yüksek moda ve mağaza kozmetikleri hakkında derin bilgisi, beni göze çarptığından çok daha fazla olduğuna inanmamı sağladı. Hızlı arkadaş olduk ve şimdi aslında benim patronum (ve başarılı bir kitty modelim).

REKLAMCILIK

Dost canlısı mahalle cazibe bağımlısı,

Karen

P.S. Hafta sonunun geri kalanı nasıldı? Sonunda burada yağmur yağmayı bıraktı, bu yüzden işler arıyor!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *