Rococco’da Ilia Ruj ve Tahiti’de Dudak Yağı

Ilia Dudak Ürünleri ile Eğlence!
İki takılabildiğinizde neden bir Ilia dudak ürününü takas? Bunun bir servet kurabiyesine eklenmesi gerektiğine inanıyorum. Değil mi?

Bir süre önce Tahiti’deki dudak yağını ve Rococco’daki ruj aldım ve Tahiti’nin hafif ve rahat hissettiğini seviyorum. Yapışkanlık olmadan bir dudak parıltısını elde edersiniz ve neredeyse hiç bir şey gibi hissettirir.

REKLAMCILIK

Tahiti’de Ilia Dudak Yağı
Tahiti’de Ilia Dudak Yağı
Bununla birlikte, keşke biraz daha nemlendirici olsaydı, çünkü bütün gün Tahiti’yi giydikten sonra, genellikle yatmadan önce kalın bir yatıştırıcı dudak balsamı tabakası uygulamam gerekecek.

Kesinlikle güzel. Dudaklarınız benim kadar kuru değilse, özellikle parlak mercanları seviyorsanız, benim için benim için daha iyi olabilir.

Rosy Brown Rococco’ya gelince, ne bir mücevher! Pigmentli, uzun ömürlü rujları bir parlaklık ipucu ile seviyorsanız, kontrol edin.

Rococco’da Ilia Ruj
Ey! – ve kokular veya lezzetler, FYI konusunda seçici iseniz, bu dudak ürünlerinin her ikisi de çok hafif bir vanilya kokusu alıyor ve tadı var, ancak zar zor orada bir durum ve hiç güç vermiyor. Son zamanlarda birkaç migren alıyorum ve başım hareket ederken güçlü kokular beni rahatsız ediyor, ancak bunlardan birini olaysız giyebilirim.

Rococco’da Ilia renk bloğu ruj
Ilia’nın oldukça iyi bir Black Friday satışı yaptığına dair söylentiler duydum, bu yüzden devam ediyorsa… Kesinlikle bir veya iki ruj alıyorum.

Umarım klavyenin sonundaki şeyler iyidir. Orada takılıyorum. Her zamanki gibi birçok toplantı ve son tarih. Neyse ki, ruj her şeyi biraz daha iyi hale getiriyor.

REKLAMCILIK

Dost mahalle cazibeniz bağımlısı,

Karen

P.S. TGIF!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *