San Francisco’ya

Kış Geziniz’nde Ne Giymeniz Giymeniz Giymeniz Giyin?

Merhaba hanımlar. Üniversitede geçirdiğim kısa sürenin yanı sıra, tüm hayatım boyunca San Francisco Körfez Bölgesi’nde ikamet ettim. Burada hoşuma gidiyor. Bu notu ziyaretçi TZU’dan açtığımda paylaşmak için sabırsızlanıyordum.

REKLAMCILIK

Merhaba Karen,

Önümüzdeki hafta San Francisco’yu kontrol edeceğim ve bana giyim açısından ne paketleyeceğiniz konusunda ipuçları verip veremeyeceğinizi merak ediyor muydum? NYC’deyim, aynı zamanda kış/kar yünlü mamut ceketime ihtiyaç duymayacağımı anlıyorum, ancak bahar kıyafetlerini paketlemeliyim mi? Katmanlar? Her türlü ipucu harika olurdu! Sana teşekkürler!
–Tzu

Hey Tzu,

Macera bekliyor! San Francisco’dan hoşlanacağına inanıyorum, ancak önerilere atlamadan önce, lütfen bana bir şey sözü ver – San Francisco’ya asla “San Fran” (bluh!) Veya “’fricso” (çift Bluh!) Siz buradayken. “S.F.” ya da “şehir” ve satıcılar sizi bir bölgesel için alacaklar (bir turistin aksine).

Hava durumu normalde kış aylarında orta derecede – kar için sıcaktır, ancak şort için dondurulur. Normalden çok daha fazla yağmur yağar ve normalde düşük 40’lardan 60’ların ortalarına kadar sıcaklıklar.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Sweatshirt ??

42 $

Şimdi satın al

Şehrin kendisinde, farklı bölgelerin yanı sıra toplulukların da kendi mikro iklimleri vardır. Aslında şehrin bir ucundan diğerine (sadece 7 mil mesafe) gidebilir ve ayrıca kalın sis bankaları, güneş yamaları ve yağmur alanlarıyla gidebilirsiniz, bu da hazırlanmasına yardımcı olur hiçbir şey için.

En ağır kar katınızı evde bırakmak için akıllı olduğunuza inanıyorum, ancak yine de sıcak bir kat getirmek isteyeceksiniz, özellikle de herhangi bir yürüyüş yapmayı planlıyorsanız (kötü otopark hakkında büyük bir olasılık). Aynı şekilde geceleri daha soğur. Doğu kıyı şeridi soğuk değil, dikkat edin, ancak yeterince donuyor.

Katmanlar kesinlikle anahtardır; Hafif (ama sıcak) kazaklar, tişörtler, eşarplar, hoodies-temelde, güneş dışarı bakarsa soyulabileceğiniz ve gittiğinde geri koyabileceğiniz her şey.

Şimdi San Francisco’nun yaklaşık 40 mil kuzeyinde çevrimiçi olarak ve kışın şehri gördüğümde, düğmeli bir kaşmir kazak, kısa kollu bir tişört ve belki de skinny jeans, bir eşarp üzerinde bir trençkot giyeceğim Botların yanı sıra.

Oh, insanlar San Francisco’yu gezerken rahatça öne çıkma eğilimindedir, bu nedenle zarif bir moda ile ilgili etkinliğe veya bir servis toplantısına gitmeyi planlamadığınız sürece, büyük olasılıkla denim ve/veya khakis kullanmayı iyisiniz çok zaman.

Altın Giriş Parkı’nda Cheesin

REKLAMCILIK

Umarım mükemmel bir yolculuk geçirirsiniz. Risksiz seyahatler!

Dost Topluluk İtiraz Bağımlınız,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *