Unsung Makyaj Kahramanları: Ateşte Kum Saati Kadife Creme Ruj

Kum Saati Velvet Creme Ruj Giyen Ateş (30 $) Dudaklarımda
Bu, aslında yakalamak için sıkıştıracağınız bir ateş. “Fakat Karen,” Seni zaten duyduğumu duyabiliyorum, “Hasta olamayacağım! Ryan Gosling (hey, bir kız rüya görebilir) ve beş kedilere yardımcı olan evcil hayvan, zamana izin veremiyorum! ”

Endişelenmeyin, arkadaşım. Bu, sizi yatakta, sargılı ve hareketsiz bırakacak ateş değildir. Bu, femme rouge rujı kum saati (30 $), canlı bir stop-and-stare fuşya tarafından ateşlidir.

REKLAMCILIK

Ateşte kum saati kadife krem ​​ruj, 30 $

Uzun süreli Unung Heroes serisi, çeşitli cihazlı temyiz markalarından en sevdiğim kalıcı koleksiyon ürünlerinden bazılarına sahiptir.

Bu ruj, kum saati ortamı allık paleti bir süredir gözden geçirdiğimde giydim. “Sahip olmalıyım” ya da bu etkiye bir şey.

Kesinlikle anladım, çünkü rujı ilk giydiğimde, onu yakaladım (ateş). Kaşım, tüpü dudaklarımın karşısına geçerken serin bir terle çıktı. Sanırım geçici olarak deliryum yaşayabilirim. Ya öyleyse ya da Rygos gerçekten oturma odamda oturuyordu.

Bir kelimeyle ateş korkusuzdur. Dikkat etmeyi istediğiniz zaman giymesi gereken bir cesur renk. Yeni Yıl Arifesi’ne önceden düşünenler için iyi bir seçenek olabilir. Dudaklarınızda ateşi, kapaklarınızda küçük bir chanel fantasme ve cesur, siyah sıvı astar yapabilirsiniz.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Ah evet!

Ateşim var !!!
Yoğun hazırlık işi yapmak zorunda olmadığım için, ateş giymek zorunda değilim. Dudak çalmaz ya da gece önce Haaaaay’a vurmadan önce dudaklarımın iki parmağını derin bir katman tablasını kesmek zorunda kalmaz. Formül, preternaturally pürüzsüzdür ve kuru dudaklarım başladığında bile Sh * t (yemin ederim, pullarım bir hapishanede bir gübreye karşı kendilerini tutabilir), ateş hala harika görünüyor.

REKLAMCILIK

Ağır hidrasyon arasında, büyük aşınma süresi (4-5 saat, ver veya al) ve parlak, koyu renk, ateş ısınır. Ateşi şimdi kum saati sayaçlarında ve çevrimiçi olarak yakalayabilirsiniz.

Dost canlısı mahalle temyiz bağımlısı,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *