Bir ayı, Kevyn Aucoin Tenacious Mat Dudak rengi, Keavyn Aucoin’in Mat Ruj’unu Tenacious’taki

kullanılmaya değer.
Bir Artsy-osures dergisi çekimi üzerinde çalışan bir makyaj sanatçısı olsaydım, KeVyn Aucoin’in 32 $ Mat Dudak rengini bir tasarımdan biri olduğundan, nefesini uzaklaştıran, nefesini uzaklaştıran nadir görülen şeylerden biri olduğundan .

Şimdi, belki de aydınlık çevre dostu ya da kapaklarda parıltılı bir altınla görebiliyorum …

REKLAMCILIK

Nicki Minaj’ın Pink 4 Cuma rujı 2010 yılında çıktığında, bu neye benzeyeceğimi umduğum şey budur (bunun yerine, bana oldukça korkunç görünüyordu).

Şey, istediğim kadar, tam olarak resimlerde, orijinal yaşamda, bir ayı türü. Son derece pigmentli olmak ve mat, harika alanını keşfettirir – giyinmenin en iyi miktarı – zor. eşlik etmenin yanı sıra eşlik etmenin yanı sıra Güzel çizgilerime yerleşmenin yanı sıra, beni sıcak bir karmaşa gibi görünmesini sağlıyor.

Sonunda, oraya gidiyorum, ancak çok sayıda katman, lekelenme ve parmağınızla patlama patlamasından önce değil.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Tenacious kesinlikle bir renk değil, gününüz boyunca BOP’unuzun yanı sıra dudaklarınıza da kaydırabilirsiniz. Uygulandıktan sonra bile, düzenli check-ins’ye ihtiyaç duyan ihtiyaç sahip bir tatlım gibidir.

Ama adam! – Çalışmayı aldığınızda mükemmel görünüyor.

Kevyn Aucoin Tenacious Mat Dudak Rengi hakkında başka ne anlama yapmalısınız?

Şimdi Nordstrom’da 32 $ için teklif edildi.

Bir soluk, geleneksel artan bir tada da kokuyor.

Hafif formül, bir mat için oldukça kayganlaştırır (ancak nars saf kesimlere benzer).

Teknik olarak, bir mat, ancak ince, pratik olarak saten bir parıltı görüyorum; Ben varsayımımı yapacağım, düz bir mattan daha fazla saten yüzeyinden daha fazlasını çağırırdım.

Dudaklarda 5-6 saat sürer.

Malzemeler: Coco-Caprilate / Caprate, Octodekanol, Isostearyl NEOPENTANOATE, EUPHORBIA CERIFERA (CANDELILLA) Balmumu, Kaolin, Mikrokristal Balmumu, Bis-Diglyceryl Poliacryladipate-2, Ozokerit, Metoksi PEG-11 / Metoksi PEG-17 / HDI İzosiyanürat Trimer Crosspolimer, Tocopherol , Askorbil palmitat, lesitin, sitrik asit, lezzet, benzil salisilat, öjenol, Citronellol, (+/-) içerebilir: Demir Oksitler (CI77491, CI77492, CI77499), Titanyum Dioksit (CI777891), Sarı 6 Gölü (Ci15985), Kırmızı 7 Gölü (CI15850), Red 28 Gölü (CI45410), Kırmızı 6 (CI15850), Mavi 1 Gölü (CI42090).

Gerçekten gerçekten fotoğraflarda olması gerektiğinden, parıldadığı bir yerde olmalısın. Pics’te çok büyüleyici görünüyor. Orijinal hayatta gitmek istediğim yer almak için biraz iş alıyor.

Fiyat: 32 $
Kullanılabilirlik: ŞİMDİ Nordstrom Mağazalarında Sunulan Nordstrom.com
Makyajın yanı sıra cazibe blog derecesi: B

REKLAMCILIK

Dost canlısı topluluk cazibesi bağımlısı,

Karen

P.S. Memnun yarı gecikmiş kambur gün. Ben hemen hemen buradayım, yatak için hazırlanıyor. Sekmeleri ve El Hub’u eve geride bıraktım (bazı erkek bağları yapmanın yanı sıra iyiler). Şimdi netflix’in laptopumundaki bir evin evinin bir bölümünü ve yatağa giteceğime inanıyorum. iyi uyur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *