Mac Çamaşırının yanı sıra kuru toplama rujları: Dudaklara yardım etmek, hareketlerini temizlerken

dört yeni Mac Çamaşırını ve kuru toplama rujları, her biri 17.50 dolar
Oh, evet, burada Sudys almak üzere !!

Bekle – Herhangi bir çeyrek nezle sahip olmadığını neyi gösteriyorsunuz?

REKLAMCILIK

Hiçbiri?? Bir çeyrek bile değil mi?

Herhangi bir çeperi olmayan bir çamaşırhaneye kadar kim gösterir?

Mac Çamaşırını yanı sıra soldan kuru rujlar: morange, krema d’çıplak, ağır buhar sıcak
ÇOK KOMİK! Sadece şaka yapıyorum. Sorun değil. İkimiz için de yeterince çeyrek getirdim. Burada benim yanımda bir koltuk, yanı sıra, yeni Mac Çamaşırından dört ruj ve kuru toplama, çamaşırlarımızı bitirmeyi beklerken düşüneceğiz.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Steam Isı: Bu parlak sarımsı kırmızı, son durulama döngüsünün sonuna kadar yukarı çıktığınız andan itibaren sertleşir. Ateşin yanı sıra, orada durmuyor. Başka bir deyişle, gerçekten uzun zamandır, altı veya belki de yedi saat bile sürer, ancak bu, bu sadece tüccar Joe’nin peynirli peynir çantasını dolabın içinde bulunduğunu belirtmek için kullanabilirseniz, bu Yemek ile birlikte.

Yemin ederim … Ne zaman bu peynir puflarından birini açsam, bir oturuşta torbanın en az yarısını yememek fiziksel olarak imkansız.

Ama ben basarım …

Mac Çamaşırları ve Ağır Buhar Isıda Kuru Saten Ruj
Takla Kuru: Son tonlarda çamaşırhanenizin yapıldığını tanıdığınız andan neredeyse daha iyidir, Hurray! Yumuşak ışıltılı bu sıcak tonlu hafif şeftali Mercan Çıplak, nemlendirici gibi aşınması son derece basittir. Doğal dudak rengimin gözden geçirilmesini sağlamak için yeterli, bir izlenim bırakmak için hala yeterli pigmenti paketler.

En iyi bir yaz saati gölge.

Mac Çamaşırhane yanı sıra kuru parlaklık ruj

Morange: ek nişastaya sahip bir yakadan daha sağlam (Tercüme: Hella uzun zamandır sürüyor; yedi saat konuşuyoruz), bu mükemmel sıcak turuncu, derin cilt tonlarının yanı sıra ortamda daha net görünüyor.

Yüzey, Mat ile Saten arasında bir yere düşer, bu nedenle çamaşır terimlerinde, pahalı, lüks kuru temizlikle sadece ipekle karşılaştırırdım.

Bu, uzun vadeli koleksiyondan, tarafından yeniden tanıtmak, bu nedenle kesinlikle olsa, bir sonraki tonlarca delicatınız bitmeden önce olmanız gerekirse, MAC sayaçlarında şimdi (Mac temel siyah ambalajında) sunulmaktadır.

Mac Çamaşırları ve Morange’de Kuru Amplifiye Creme Ruj
CREME D’NOTE: Bu aynı şekilde, şimdi uzun vadeli koleksiyonda sunulan bir yeniden tanıtımın yanı sıra, birkaç yıl önce Körfez’de yanımda kalan o kişinin yanı sıra, gerçekten, gerçekten çok çıplak. Boşaltılmış soluk pembe dudakların görünümünü seviyorsanız, bu bir sonraki reçeliniz olabilir.

Pırıltılı hafif pembemsi bir bej. Katmanlar halinde inşa etmek, tam bir opaklığa yaklaşır ya da dudaklarınıza hafifçe dabbing yaparak dışarı çıkarır.

Mac Çamaşırhane yanı sıra krema d’çıplak
Mac Çamaşırını yanı sıra soldan kuru rujlar: morange, krema d’çıplak, ağır buhar sıcak

REKLAMCILIK

Kısıtlı sürüm çamaşırının yanı sıra kuru toplama rujları, yeni Mac çamaşırının yanı sıra kuru toplama, 14 Mayıs’ta MAC web sitesine ve 21 Mayıs’ta MAC sayaçlarının yanı sıra MAC web sitelerinin yanı sıra.

Dost canlısı topluluk temyiz bağımlısı,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *