NARS Sonbahar 2010: Pigment

Gerçek Hikayenin yanı sıra canlı bir karışım: Geçen yıl Francois Nars’ı kısaca tatmin ettiğimde o kadar starstruck oldum. Kafam biraz eğildi ve gözlerim onun üzerinde kilitli olarak, “Kahramanım olduğunu hiç anladın mı?” Diye sordum.

Evet, kanatlarımın altında rüzgardan alıntı yaptım… Eğer dünyanın en büyük salakları için bir anaward varsa, birisi bana o zaman olduğu gibi bana ideal olmalıydı!

REKLAMCILIK

Francois Nars’ın o gün bana kıkırdamadığını takdir ediyorum, ancak ona başka bir şey için hayranım – tam olarak mevsimsel renk koleksiyonlarını nasıl ele aldığını.

Sevimsiz göründüğü gibi, renk hikayelerinin hayatımı tam olarak nasıl çevrimiçi olmak istediğime dair metaforlar olduğuna inanıyorum. Her zaman kendi davulunun ritmiyle dans ediyor ve bunu yaparken açıkça bir patlama yaşıyor.

2010 sonbahar koleksiyonu için, günlük giyilebilir tonların tabanına karma renklerin dağılmasını ekledi. Bu 15 Temmuz’da mağazalarda ve bu Ağustos’ta mağazalarda görünmeden önce 5 Ağustos’ta internette piyasaya sürülen dokuz parçalı koleksiyondan altı ürünle oynuyorum, Methinks Francois deneysel hissediyordu.

Burada bir dizi farklı yapı ve burada pigment seviyelerini kullanıyor; İşgücü göz farı seven fonksiyonel parçam – bilirsiniz, sadece yakalayabileceğiniz, kaydırabileceğin ve gidebileceğiniz renkler – tzin (ışıltılı bej ve ışıltılı bir gunmetal ikilisi), Rajasthan (ışıltılı bir ikili) kazar Kahverengi ve ışıltılı mavimsi siyah) ve Coconut Grove (derin mat kahverengi). Her biri ipeksi pürüzsüz hissediyor ve zengin renklerle de geçerlidir; Kendimi hızlı bir şekilde üçünün de sık sık düştüğünü görebiliyorum.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Sweatshirt ??

42 $

Şimdi satın al

Bununla birlikte, tuhaf tarafım, beni tavalarında korkutan iki göz farı olan Mangrov’u (sarımsı çevre dostu bir mat) ve Daphne’yi (mor mat) tercih ediyor. Her ikisi de, kapaklarımda nazik bir suluboya boya çamaşır yıkama gibi ve şaşırtıcı derecede iyi karıştı.

Oh, o zamanlar bana güneşli tropikal bir plajın ışıltılı yeşilimsi mavi sularını hatırlatan ışıltılı bir deniz mavisi olan şok edici parlak palladyum yumuşak dokunuş gölge kalemi var.

Rajasthan Duo Göz Farı, 32 $

Tzarine Duo Göz Farı, 32 $

Daphne Single Göz Farı, 23 $

Coconut Grove Göz Farı, 23 $

Mangrov tek göz farı, 23 $

Palladyum Yumuşak Touch Gölge Kalem, 24 $

Rajasthan (solda iki renk örneği) ve Tzarine (sağda iki renk örneği) NW20 Derisi

Soldan: Mangrove, Coconut Grove ve Daphne’de NW20 Cilt

Soldan: Palladyum, NW20 Ciltinde Çilek Tarlaları

Rajasthan (solda iki renk örneği) ve NC35 derisinde tzarin (sağda iki renk örneği)

Soldan: Mangrove, Coconut Grove ve NC35 Ciltinde Daphne

Soldan: Palladyum, NC35 Ciltinde Çilek Tarlaları

NC35 ciltinde renk örnekleri

Bir patlama ile bitmeye gelince, Francois dudaklar için biraz bir şey olmadan Adieu’dan sonbahardan alıntı yapamadı, bu yüzden çilek tarlaları Lipgloss –

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *