İdeal fırça ile her şey Milani’nin yeni artan toz allıkları

için Güller geliyor.
Her şey gül gelmedi ilk kez Milani’nin artan toz allıklarını kullandığım zaman …

Bir yanakları kullanarak bir yanak temizlemek için bir yanak temizleme hatası yaptım ve yanaklarımda çok fazla renkle sonuçlandı.

REKLAMCILIK

Milani, Coral Koyu’ndaki soldan toz kızartı, çay arttı ve büyüleyici arttı (her biri 7.99 $)
Teklif edilen üç ton, preternaturally pigmentlidir, ayrıca mat, bir sonuç olarak affettici (gözenek sorunları, yo!), Ancak Willy-Nilly yanlış fırça ile kullanılırsa korkutucu yoğun (parlak pembenin boyalı çevrelerini) görünebilirler. , yani küçük, yoğun bir kafa ile fırçaları allık. Aynı aynı büyük, kabarık allık fırçaları için de geçerli.

Durumda, yeterince strese girmedim, bu kızarıklar son derece pigmentlidir, yanı sıra en iyisini, rahatlattığım ve orta ölçekli, orta derecede yoğun bir duo fiber fırçası kullandığımda birçok doğal görünümlü sonuç.

Ama bir fan temizliğinin aynı şekilde iyi çalışacağına inanıyorum.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Düz yüzey, resimlerde ilahi görünüyor, yanı sıra, bana her zaman, Mac Blushbaby (01 büyüleyici gül) gibi, Chanel Malice (05 Coral Cove) gibi her zaman giydiğim renkleri kazırdım.

Eğer bu kızarıkların bir logosu veya herhangi bir markalamaya sahip olmadıysa, Sephora veya Nordstrom’dan ve bunun yanı sıra biraz daha pahalı olduğunu varsayardım (0,60-oz için 7.99 $ ‘dır. Güzel tozlar ile aynı şekilde komik bir servis yok. Cildimin üstüne otururlar, çok fazla parlatmaya ihtiyacınız yok, her zaman uzun zamandır son.

Romantik artış bir mat pembemsi bir bej, çay, nötr pembe pembenin yanı sıra mercan koyunun sıcak bir haşhaşını arttırdı.

Son bahardan Coral Cove akılda tutabilirsiniz. Bu yeni sürüm çok az ya da çok aynıdır, ancak Milani daha fazla yağ ekledi (ancak bir koku görmesem de).

Büyüleyici gül içinde gül tozu allık

Coral Cove’da gül tozu allık

Çay gülünde gül tozu allık
Milani Giyen Toz Allık Artan Pudra Allık Yanaklarımda Arttı
Gül tozu allık renk örnekleri: çay gülü, mercan koy ve büyüleyici gül
Milani Giyen Coral Cove’teki Pudra Allık Artan Pudra Allıkları
Son derece pigmentli olmak, bunlar uygulamak için en basit utangaçlar değildir, ancak her şey gibi, yöntem mükemmel yapar.

Bunlarla en çok endişelendiğimi varsayımın pratikliği. En yakın allık temizliği elde edememek (Chanel kötülük ya da kum saati ortamlarıyla birlikte yapabileceği gibi), yanlarında bir dikenli bir şeydir, ancak fantastik bir fiyatın yanı sıra çok ileri düzeydedir.

REKLAMCILIK

Gerçekten bulmak için uzun zaman alabilir.

Fiyat: Büyük 0.60-oz için 7.99 $. tava
Kullanılabilirlik: Şimdi internette ve ayrıca CVS dahil eczanelerde sunulur.
Makyajın yanı sıra çekicilik derecesi: B +

Dost canlısı topluluk temyiz bağımlısı,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *