Tam, doğal görünümlü kaşlar için, seyrek alanlarınızı düz bir göz farı ile doldurun

Yeni tercih ettiğiniz doldurma tekniğim, düz bir göz farı temizleyen seyrek alanları ve kaş tozunu doldurmaktır. veya bir göz farı.

Ben her zaman iyiliğindeyim, gelişmem ve kaşlayışınızı değiştirmenin yanı sıra, farklı ürünler, teknikleri ve görünüşün yanı sıra bu kaş görünümünün yanı sıra, bu kaş görüntünün, kendimi iyi olduğuna inanıyorum. en doğal görünümlü. yanı sıra inanılmaz derecede kandırıcı.

REKLAMCILIK

Teknik, düz bir göz farı, sert, yoğun bir temiz kafa ile temizlemektir. Ben bir Mac 239 ile bir Burberry No. 08 (ne olursa olsun en yakın ve / veya daha az kirli, ha!), Yanı sıra her yaptığım gibi, doğal kaş rengimden biraz daha hafif olan bir göz farı ile temiz .

Mat bir koyu kahverengi olan Mac Brun’u kullanıyorum, yanı sıra doğal kaş rengimden biraz daha hafif bir şeyi seçmemin nedeni, çünkü doğal saç rengime daha iyi bir siyah gölge kullanıyorum. , görebildiğim tek şey kaşlar, kaşlar, kaşlar var.

Bu kadar çok.

Hafifçe hafifçe hafif bir gölge kullanarak, aşağı inin.

İlk olarak, çıplak kaşlar ile başlayarak, bir Kara Jel’i (Yenisi, Hakaret Tarafından Yenisi Harika) temizlerken, iç tarafta (burnuma daha yakın), dış kuyruğa doğru ilerlemenin yanı sıra. Sonra bu kurumaya izin verdim.

Temel olarak, göz farı sağlayacak bir şeyin yanı sıra saçları değiştirir, kaşları şekillendirir, aynı zamanda tam olarak nerede dolduracağımı tam olarak görmeyi çok daha kolay hale getirir.

Sonra benim düz göz farı temizlemenin yanı sıra seyrek noktaları dolduruyorum.

Bu kadar!

Görünüş her zaman yanı sıra şahsen ve fotoğraflarda da doğal görünüyor.

REKLAMCILIK

Bir ara dene!

Dost canlısı topluluk temyiz bağımlısı,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *