Sekmeler ile Pazarlar The Cat, Makyaj ve Temyiz Blog Mascot, Vol. 223

bir geri tepme zamanı

Sekmeler tarafından kedi

Sekmeler, jeneratörün ne kadar gürültülü olduğuna inanamadı. Ses, küçük barınağının duvarlarından yansıtılmış ve muhtemelen ayrıca odanın ortasında kesilmiş bir delik dışında, 12 inç kalınlığında bir katı buz döşemesiydi.

Arkadaşı olan Felix, sekmeleri bu yerle ilgili söylediğinde, burada kuzey bölgelerinde buz balıkçılığının nasıl bittiği en tekme sırtıydı, Felix’in jeneratörden bahsetmeyi ihmal ettiğini söyledi.

REKLAMCILIK

Rakamlar …

Sekmeleri, ağır yün ceketine, kalın kürkü ve termal kitty iç çamaşırına rağmen titriyordu ve soğuk havadaki nefes nefesinden zevk aldı.

Tavandan asılı olan bir elektrikli ampul, jeneratör anlık olarak püskürtülürken kısaca söner.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Bu mükemmel olmaz mıydı, sekmeler, jeneratör dışarı çıkıp onu donmuş bir gölde onu mahvetti mi?

Jeneratör, şimdiye kadar duyduğu en yüksek loest çim biçme makinesi gibi sekmelere dayanan istikrarlı, ritmik kükremesine devam etti.

Çalınırsa ne yapacağını merak etti. Karanlık onun için bir sorun olmaz çünkü karanlıkta görebiliyordu, ama soğuk … ısıtıcı olmadan küçük kulübeye ne kadar soğuk olurdu? Muhtemelen çok soğuk …

Yumrayı yoktu, ya da burada geziyi burada geziyi yapmak için yerel bir Bush pilotu işe almak için konuşan Felix’e teşekkürler. Pilot Noel’den sonraki gün geri dönene kadar, sekmeler kendi başında idi.

Bir jolt ile beklenmedik bir şekilde iPhone’unu olmasını hatırladı ve ceketinin içindeki bir cebinden çektiğini, jeneratöre bir şey olsaydı, yardım için asistanı arayabilir.

Pençesini telefonun ekranında kaydırdı ve cihazın hayata yayılarak, bir düzineden daha fazla aydınlatılmış uygulama simgesinden daha fazlasını sergiliyor. İçgüdüsel olarak, gözleri üst Lefthand köşesine gitti.

“Miyav!” lanetledi. Çubuk yok. Arama yapamazdı.

Telefonu kaldırdı ve bir sinyal bulmaya çalışarak havada salladı. Hiçbir şey, bekle! – Bir saniye için bir bar gördü. Belki orada daha güçlü bir sinyal alabilir, o odadaki küçük bir pencereyi kontrol ettiğini düşündü.

Sandalyeden, ağır oduntan yapılmış eski bir şeyden aşağı indi, iPhone’u buzun üzerine getirdi ve beş kez sandalyenin bir ayağının etrafındaki olta başının ucunu sardı.

Bunu tutmalı, düşündü ve jeneratör durdu.

Yüz yüze baktığında, paltosunun dibi, doğrudan buzdaki deliğe kaydırılan iPhone’u fırçaladı.

Plop, suya sıçradığında yaptığı ses idi.

Uh, oh, sekmeleri, şimdi sessiz oda karanlık gitti …

– Devam edecek –

REKLAMCILIK

Bu küçük masaldan zevk alıyorsanız ve sekmeleri görmek istiyorsanız, hikayeyi devam ettirin, yorumlarda bunu bildirin. Ve şimdi, işte sekmelerin her büyüyen kitty modelleme portföyünden bazı resimler.

Kedinin sekmeleri kimdir? Yaklaşık beş yıl önce kötü bir solucan vakası olan bir başıboş, pire ısırılan tekir kedi ile arkadaş oldum. Zor zamanlarda düştüğünü görebiliyordum, ancak yüksek moda ve mağaza kozmetikleri hakkında derin bilgisi, beni göze çarptığından çok daha fazla olduğuna inanmamı sağladı. Hızlı arkadaş olduk ve şimdi aslında benim patronum (ve başarılı bir kitty modelim).

Dost canlısı mahalle temyiz bağımlısı,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *