Gözlerde Kolay: Kahverengi ve Black

ile çok kolay bir dumanlı göz, geçmişte kullandım – görelim, görelim, 14 yaşındayken makyaj kullanmaya başladım. Şimdi 37 yaşındayım (lol! İlk önce ilk yazdım, “… ve şimdi 27 yaşındayım.

En iyi konuşma yolculuğumdan biri, çünkü ne zaman onu giyersem, cazibe dostlarına (halkım!), Ne giydiğimi soracaklarını soracaklar.

REKLAMCILIK

Bunun yanı sıra, bu haftanın başlarında görünüşe göre çok daha dikkat çekici olmasına rağmen, çok basit ve bunun yanı sıra, bu haftanın başlarında çok daha dikkat çekici olmasına rağmen, “tekmeleme ile doğal” bir kategoriye uyduğuna inanıyorum.

İhtiyacınız olan ürünler açısından, bunun için fazla yok. Sadece birkaç şey …

Soldan: Mac 239 Göz Shader Fırçası, Mac 217 Karıştırma Fırçası, Feline’da Mac Kohl Güç Kalemi ve Soba’da Mac Göz Farı

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Geçen sefer gibi, çoğunlukla Mac ürünlerini burada kullanıyorum, ancak diğer markalardan mevcut olan çok sayıda benzer gölge değilse, aslında çok şey var. Başka renklerin yanı sıra, zaten elinizde olan fırçaları kullanamayacağınız bir sebep yok.

Doğru. Şimdi, bak!

İlk önce, en azından yağlı kapaklarınız varsa, en azından bir zamandır. Değilse, önden kaçınalım.

Sonraki (veya öncelikle, eğer başta ihtiyacınız yoksa), Feline’deki Mac Kohl Güç Kalemi gibi bir şey alın, yanı sıra kapaklarınızın etrafına başvurun.

Bu noktada biraz düzensiz göründüğünde endişelenmeyin, çünkü bir dakika içinde biraz karıştırılacağız. Şimdi en iyisi, sadece büyük bir üs ile başlamaya çalıştık ve genel bir derinlik görünmesini sağlayın.

Büyük olasılıkla bir feline hayranıyım nedenin nedenlerinden biri olduğunu varsayarsak, ancak aynı şekilde harmanlanması kolaydır.

Bu adım için, büyük olasılıkla hızlı ayarın çıkarılmasını, büyükşehir çürümesinin 24/7 kayma göz kalemi gibi uzun zamandır giyen kalemlerin çıkarılması, ancak bunlardan başka bir şey dışında, Büyük siyah astar yapmalı.

Şimdi, karışımınızı temizleyin (burada MAC 217’yi kullanıyorum), ayrıca kenarları gözetlemek için dikkatlice başlayın; Smokey görünümünüz şekil almaya başlaması gerekir.

Sonra, su hatlarınızı feline ile çizmeye devam edin. Hiçbir endişe yoksa, astarınızdan birkaçı daha düşük kirpik çizgilerinize aktarırsa, bir saniyede bunu çok lekelemeyiz.

Ardından, gölgelendiricinizi temizleyin (Mac 239’u severim), yani göz farı’nunuzu, SOBA’daki MAC EyeShadow’umda, doğrudan FELINE’in üstüne itin. Bunu yaptığınız gibi, çöp hatlarınız boyunca renginin çoğunu, kaş kemiğinize doğru ilerledikçe yukarı doğru kaybolan bir degranı hedeflemeyi hedeflemeye çalışın.

Karışım temizliğini temizlediğiniz (durumumda Mac 217 idi), temiz kafayı bir kağıt havluya kadar silerek, ayrıca kenarları buflatmaya devam etmek için kullanırsınız.

Neredeyse bitti!

Şimdi, SOBA’yı uygulamak için kullandığınız gölgelendiriciyi temizlediğiniz gibi, herhangi bir artık gölgenizin herhangi bir türünü temizleyebilen her türlü astar ile birlikte, alt kirpik hattınıza taşınabilen her türlü astar ile karıştırmak için düşük kirpik çizgisiniz boyunca dikkatlice çalıştırın.

Kaşınızı doldurarak, tercih ettiğiniz rimelinizi üstünüze ve daha düşük kirpiklere uygulayarak işleri sarın.

Bu kadar! Eğer işler tam olarak ortaya çıkmazlarsa, gerçekten umduğunuz yöntemi gerçekten umdunuz. Tutun. Her zaman yeni şeyler deniyorum ve bazı durumlarda çalışmıyorlar. Çekim, bazı durumlarda düpedüz felaket, lol! Her zaman kendime göz makyajının her türlü başka bir beceri gibi olduğunu hatırlatmaya çalışıyorum. İşler pratikte çok daha iyi olur.

Ey! – Çok fazla zaman yaptıktan sonra yeni görünüm deneyeceğim ya da geceleri onunla uğraşmadan önce. Gürültü biraz wackadoo olabilir, ancak ben figürü yapıyorum, eğer bizim anlaşmam yapmayı yine de yıkıyorsam, önceden bir bit yönteminde de kaydırılabilir.

Bununla birlikte, bu gibi, tekniğinizle olumlu hissetmeye başladığınızda, denemeye başlayın, çünkü bu görünüm, diğer gözlerin harika fırsatları için harika bir zıplama noktasıdır.

REKLAMCILIK

Farklı gömlek kombinasyonlarını ve gölgelerin yanı sıra, belki de dış üçte üzerinde daha koyu bir gölge ekleyebilir, görünüşü daha da fazla. Üst kirpik çizgisi boyunca kalın bir kedi eyelinerine ya da bir çift yanlış kirpikte bahse girerim, gerçekten güzel görünürdü.

Dost canlısı topluluk cazibesi bağımlısı,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *