Becca yumuşak ışık bulanıklaştırma tozunun çekiciliği altın saatte

Becca Altın saatte yumuşak ışık bulanıklaştırma tozu, 38 $
Valensiya filtresinin Instagram kadar çok sayıda kadından hoşlandığını söylediği bir yerde bu kişiyi bir yerde kontrol ettim.

Biliyorsun, bu Valencia filtresinden beri onu suçlayamam? Lanet etmek. Vay. Şimdiye kadarki en göz alıcı, güzel ışık gibi.

REKLAMCILIK

Kendi Valensiya Kişisel Filtremi Hazabilir miyim?

Bu, yeni 38 $ Becca yumuşak ışık bulanıklaştırma tozunun arkasındaki konsept altın saatte – bu bir portatif, kişisel 24/7 resim filtresi.

Gerçekten şeffaf mı?

Becca’nın bahar koleksiyonunun bir parçası ve bunun yanı sıra etkinin, tereyağlı, en iyi alacakaranlıkta (ancak Edward’ın yanı sıra Bella’nın başrol oynadığı türden değil) olması gerektiği anlamına geliyor. 0.35-oz. Jar şimdi Becca’nın uzun vadeli koleksiyonunda sunulmaktadır.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Bu, gözenekleri bulanıklaştıran bir saten yüzeye sahip aydınlık bir gevşek tozdur. Becca Phone, rengi saydam olarak çağırır, ancak bazı insanlar son derece derin cildin yanı sıra aşırı ışığa ve ayrıca şeftali bir tonu görebileceklerini belirtir. NC42 tanığımda çalıştığı yöntemi beğendim, ancak bu akılda tutulması gereken bir şey.

Minimalist cilt için muhteşem görünüyor

Şu anda, şimdi her zamankinden çok daha fazlasını seviyorum, aynı zamanda renklendirilmiş nemlendirici severim. Cildimde Becca Arka Işığı gibi biraz aydınlık primer ile dışarı çıkmayı seviyorum. Bunu seviyorsanız, bu tozu inceleyin.

Temel cilt görünüyor gibi görünüyor, böylece cildinizin sahte görünmemesini sağlamak için gözenekli bir şekilde gözenekli görünüyor.

Becca Arka Işık Astarı’nun yanı sıra Bej’teki Kumaş Vanish Vakfı’nın Becca Altın Saati kullanıyorum (yanaklarımda az miktarda uygulandı)
Aynı şekilde giydiğinizde toz gibi görünmüyor … Ancak bunu temizleyeyim. Çok az cilt görünüşü ile giydiğinizde toz gibi görünmüyor. Aslında, herhangi bir şekilde göremiyorum – çizgilerimde değil – yanı sıra yağlı alanlarımı sarar (alnımın merkezi, çenemindeki ve çenemin ortasında olduğu gibi) kesinlikle tutuyor. MO-FO gibi yağı kontrol eder.

Ama tam kapsamlı temeli ayarlamak için bir toz bulmaya çalışıyorsanız …

Açık görünmeye başlar. Görebilirim, bu yüzden tam kapsamlı makyajla iyi katmanlara inanmıyorum. Parlak görünmenin yanı sıra, özellikle de tam kapsamlı mat vakflı, ya da daha ağır makyaj görünümüyle ya da yanaklarımın yanı sıra yanlarında yoğunlaştığımda ağız.

Son karar

REKLAMCILIK

Bunu severim. Ancak bu harika şeyler, ancak sadece son derece kesin (minimum makyaj) görünümü için. Tam kapsamlı teminatta iseniz oraya gitmem ya da çok adil veya derin olan renklendirmesiyseniz.

Dost canlısı topluluk temyiz bağımlısı,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *