Son zamanlarda sevdiğim 5 şey

1. La Croix BlackBerry Salatalık Köpüklü Su

Ah, zor la croix böğürtlen salatalık lezzet …

SONUNDA! Hedefe en güncel seferim başarıydı. Daha önce kontrol ettiğimde hiç stokta bulunmadım, ama bu son kez, tüm mucizelerin mucizesi, oldu! Dün novato hedefindeki rafta dört kutu belirledim, ama aslında, ayrıldığım zaman, sadece ikisi vardı, çünkü toplandıktan sonra ideal bir hipster görünümlü dostum bir tane aldı.

REKLAMCILIK

Hiç bir davaya rastladıysanız, tutun. Yüksek taleptiler ve onlar çok iyi. Gerçekten hiç tatlı değiller. Sadece BlackBerry ve Salatalık’ın harika notlarıyla ferahlatıcı ve ışık.

2. Narlar delice allık

Şüpheli olduğunda, Nars delice utangaç.

Evet, bana bu konuda teklif edebilirsiniz ve% 100 doğru. Bütün hafta boyunca bu şeftali bej allık giyiyordum çünkü Dang şey her şeyi tercih ediyor. Gerçekten! Göz farı veya dudak rengiyle ne yaptığım önemli değil; Ne olursa olsun, nars delice utanır.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

3. Bu Yaratıcı Dudak Combo’yu (Zekice) deneyin: Mac Patentpolish Mac ile Control profesyonel Longwear Dudak Kalemi

Bu, istemeden tökezlediğimden hoşlanan pullu kazalardan biriydi. Control Profesyonel Longwear Dudak Kalemi + Mac Patentpolish Dudak Kalemi Creative’da = Nötr Gözler ve Kanatlı Liner ile Faboo Görünen Derin Rosy Coral Combo (bu yazıdaki resimlerde giydiğim şeydir).

4. Buzlu Çilekli Pop Tartları

Onları yediğimde biraz suçlu hissediyorum çünkü şeker içinde ve işlendi, ama lanet olsun! – Çok lezzetli. Benimkini çok hafifçe yanmış kenarlarla kızartmayı severim, ancak El Hub onları çiğ tercih ediyor, bu benim için çok garip.

Ayrıca pratik olarak onları soluyor. Küçük folyo çantasını açtığını duydum ve sonra birkaç saniye boyunca kurabiye canavarı gibi.

5. Madonna’nın tertemiz koleksiyonu

Bunu geçen gün dışarı çıkardım ve yıllarca albümü dinlemedikten sonra bile, her şarkı için tüm kelimeleri hala biliyorum! Eğer bir Madge Fan iseniz, Lemme 1) Tüm zamanların en iyi 3 Madonna şarkınız (bunu biliyorum) ve 2) tüm zamanların favori Madonna videosu. Madge-esty olan harikadan geçelim.

REKLAMCILIK

Son zamanlarda sevdiğiniz bazı şeyler nelerdir? Herhangi bir yeni yiyecek, TV şovları, kitaplar, botlar, müzik, makyaj mı yoksa film mi?

Dost canlısı mahalle temyiz bağımlısı,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *