Su hattınız boyunca beyaz eyeliner giymeyi denemek için iki neden

Waterlines’inizde Beyaz Eyeliner’i denemelisin, bebeğim!
Birkaç yıl önce su hattım boyunca beyaz eyeliner giymeye başladığımda, her zaman yapardım bu şarkıyı Aladdin’den şarkı söylerdim …

“Bütün yeni bir Worrrrrrrrld!”

REKLAMCILIK

Her. Bekar. Zaman.

Çünkü bu şekilde hissetti!

Dünyamı sarstı olan bu küçük makyajlardan biriydi ve işte birkaç nedeni varlığındadır:

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

1. Gözlerin daha büyük ve daha parlak görünecek

Gözlerimin mümkün olduğunca büyük ve parlak görünmesini sağlamak, makyaj modus operandi arasındadır ve su hattı boyunca beyaz liner giymek yardımcı olur. Birkaç metre uzaklıktan itibaren, astar, gözlerin daha büyük görünmesini sağlayan sklera (gözlerin beyazları) bir uzantısı gibi görünüyor.

Ayrıca, çok kırmızı veya karanlık bir su hattınız varsa (ben uykumdan yoksun olduğumda yaparım), beyaz liner kırmızı, potansiyel olarak yorgunluğunuzu gizler …

2. Siyah astarınız daha keskin ve çok daha kesin görünecek

Black Cat Liner ile su hattınız boyunca beyaz astar eşleştirdiğinizde, kontrast siyah astarınızı daha keskin, çok daha keskin ve daha kesin görünmesini sağlar.

* Bonus * Birkaç ürün recs

Estée’nin örnekleri, Buzlu, Mac büyüleyici ve hiç M-16 için makyaj yapın
Çok sayıda markanın beyaz gözkarayı var. Bazıları diğerlerinden çok daha opaktır, creamier ve daha uzun takıyor, ancak en çok sevdiğim kişi, Estée Edit (22 $) tarafından buzultuğun engbiest Kohl shadesi. Bence orada en iyi tüm beyaz kalem, çünkü kremsi, rahat, opak ve oldukça uzun ömürlü.

Ayrıca, aynı zamanda çok opak, kremsi ve konforlu olan Mac büyüleyici göz Kohl (17 $) severim, ancak buzlu olarak benim için uzun sürmez.

Aşınma süresi istediğiniz ana şeyse, bulunduğum en uzun süren, şimdiye kadar bulunduğum en uzun süre, M-16’daki Aqua XL için makyaj yapmaktır (bu, 250 $ 250 $ 250 artışsal kalem koleksiyonu ile buldum.

Oh-öyleyse savurma, her zaman sanatsal kalem koleksiyonu için makyaj (MUFE web sitesinde ve her zaman butikler için makyajda mevcut olan 20 tam boyutlu gömlek için 250 $)
M-16, tam opaklığa ulaşmak için birkaç katman alır, ancak tüm hatalı gün sürer. Buzlu ve büyüleyici (uzun zamandır giyen bir su geçirmez kalem) göz önüne alındığında, ama rahatsız edici bulamadım.

Kentsel çürüme ayrıca bir tane Yeyo (20 $) denir, ama eh … Sıkışanlarımdan biri değil. Görmek için çok fazla katman giymek zorundayım ve su hatlarımda hiçbir şekilde uzun sürmez.

* Bonus # 2 * Bir ipucu

Su hattınızda beyaz astar taktığınızda, alt kirpiklerinizde maskara takiben önce su hattınızı doğrultun (maskara taktığını varsayarsak), çünkü önce bir kat maskara uygulayarak ve takip ederseniz Beyaz su hattı astarınız sonra, kirpiklerinizin kökleri üzerinde beyaz astar alma riskini karşılaştırır ve maskaranızla karıştırılır.

REKLAMCILIK

Bu küçük bir ayrıntı, ama küçük detaylar için bir Stickler iseniz, düşünecek bir şey.

Dost canlısı mahalle temyiz bağımlısı,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *