3 35 yıl boyunca öğrenilen dersler (P.S. Bugün 36 yaşındayım)

Geçen yıl doğum günümden hemen önce bir Sephora ortağının bilge sözlerini asla unutmayacağım. “Memnun olmalısın çünkü bazı insanlar asla bu kadar uzağa gitmediği için” diyene kadar 35 yaşına girme konusunda biraz huysuzdum.

Evet, bu beni ideal ideal kontrol etti.

REKLAMCILIK

35 yılım iniş ve çıkışları vardı, ama çoğunlukla harikaydı. Birçoğu tekrar tekrar öğrenme eğiliminde olduğum birçok yararlı ders öğrendim…

1. Huzursuz ayakkabılardan kaçının

Kendine dikkat edin: Bir çift ayakkabı onları denemenin ilk dakikasında inciniyorsa, şanslar sizin için ideal ayakkabılar değildir (ne kadar sevimli olurlarsa olsunlar!).

Çok iyi acıyor!

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Sweatshirt ??

42 $

Şimdi satın al

2. İçgüdülerinize bağlı…

Çünkü nadiren yanlışlar. İçeride derinlemesine hisseden açıklanamayan bağırsak bir sebepten dolayı var. Bu, genellikle bizi tehlikeden uzaklaştıran, diğer zamanlarda bizi altın fırsatlara doğru sürükleyen bir iç pusula gibidir.

Birkaç ay önce pusulamı görmezden geldim ve bugün hala kendimi tekmeliyorum. Geçen sonbaharda Amerikan Vogue Yaratıcı Yönetmeni Grace Coddington’u bir odada kendi başına otururken tespit ettim. Her zaman onunla tanışmak istedim çünkü işini seviyorum (ve onun bir kedi hanımefendi olduğunu biliyorum). Ulaşılabilir görünüyordu ve meşgul gibi görünmüyordu. Bağırsaklarım bana yürümemi ve merhaba dememi söylüyordu, belki de ona telefonumdaki sekmelerin 4.677 resminden bazılarını gösterdi, ama korkudum ve bacaklarımı hareket ettiremedim.

Evet, tekrar gelme olasılığı olmayan bir fırsat var.

3. Yanıtlama şeklinizi sadece kontrol edebilirsiniz

Yanınızda kişinin ne dediğini veya havanın nasıl olduğunu kontrol edemezsiniz. (Veya ben) gerçekten kontrol edebileceğiniz tek şey, iyi haberlere, kötü haberlere, zorluklara, zorluklara, nazik kelimelere, kelimeleri, kötü günleri, müthiş günleri ve nankör sıralı kedilere nasıl tepki verdiğimizdir. Bazen, hemen iyi yanıt veremeyebiliriz (tamamen bunalmış olduğumuz gibi) ve sorun değil, ama sonuçta işleri tersine çevirebilen tek kişi biziz.

“Kendi mutluluğunuzdan siz sorumlusunuz,” diyor. Bence bu şeyler gerçekten kötü olduğunda yapmaktan çok daha kolay, ama bunun doğru olduğunu düşünüyorum. Mutluluğunuz partnerinizin, ailenizin veya husky tabby kedinizin sorumluluğu değildir.

REKLAMCILIK

Son zamanlarda bir doğum günü kutladınız mı (eğer öyleyse, gecikmiş günler mutlu!) Ve geçen yılınızdan herhangi bir ders öğrendiğinizi hissediyor musunuz?

Dost Mahalle Temyiz Bağımlınız,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *