Gwen Stefani Makyaj Mücadelesi! Harajuku severler Sunshine Cuties kokuları

Kazanmaya katılın, muhtemelen bunu zaten biliyorsunuz, ama ben büyük, önemli bir Gwen Stefani hayranıyım.

Onu ilk gördüğümde, şüphesiz gerçekten büyük bir vuruşta “Just a Girl” videosundaydı … Sabah 2’de MTV’deydi ve “Ee, bu kız bir yıldız olacak. ”

REKLAMCILIK

Bir lotta hip hop dinleyerek büyüdüm, ancak şüphesiz ska/punk (ve Gwen’in tarzı ve enerjisi) konusundaki dönüşüm benim için yepyeni bir müzik dünyasına bir kapı açtı.

Bu yüzden Harajuku severlerin arkasındaki insanlardan bir makyaj ve güzellik blog okuyucusuna yeni Harajuku Lovers Sunshine Cuties kokularının (150 $ değeri) bir kümesi (Gwen tarafından) bir set vermeyi teklif ettiğimde, (hafifçe söylemek gerekirse) SH*T’mi kaybettim!

Beş sınırlı sayıda şişe kelimeler için neredeyse çok sevimli. Aşk, melek, müzik, bebek ve G, cutie-pie bikini plaj kıyafetlerinde yaz için hazır görünüyorlar (tırnaklarını bile yaptılar, aww!).

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Sweatshirt ??

42 $

Şimdi satın al

Kokular yapmak…

G: Hindistan Cevizi, Elma, Mandarin, Freesia ve Sandal Ağacı Karışımı

Aşk: Bergamot (narenciye), şeftali, yasemin ve misk ile şehvetli bir çiçek

Lil ’Melek: Ahududu, Ananas Gül ve Amber ile Meyveli Bir Çiçek

Müzik: Clementine, armut, tatlı bezelye ve vanilya ile hassas bir çiçek

Bebek: Freesia, gül, misk ve menekşe ile tozlu bir koku

Ve Holla! Gwen onlara dokunmuş olacak.

MBB Gwen Stefani Makyaj Mücadelesi

Umarım hazırsınız, çünkü bugünkü ödülü bir meydan okuma içeriyor.

Mücadeleye girmek için tek yapmanız gereken kendi Gwen Stefani ilham alan makyaj görünümünüzü karen@makandbeautyblog.com adresinden göndermektir.

Görünüşünüzü göndermenin yolları…

Ya .jpg formatında görünümünüzü giyen 1-3 resim e-posta. Görüntüler 450 piksel genişliğinde veya daha büyük olmalıdır (lütfen düşük resm kameraphone resimleri yok).

Ayrıca, girişinizi Flickr, ImageShack, Twitpic veya başka bir ücretsiz görüntü barındırma hizmetinde barındırılan yüksek res (yine 450 piksel genişliğinde veya daha büyük) görüntülerine bağlantı olarak gönderebilirsiniz.

Ayrıca görünümünüzü videoya gönderebilirsiniz. Bana YouTube, Vimeo veya başka bir ücretsiz video barındırma sitesine bağlantıyı gönderin.

Not: Girerek, görünümünüzü blogdaki gelecekteki bir girişte yayınlamaya izin vermeyi de kabul edersiniz.

Şimdi, makyajınızın Gwen’in kesin bir kopyası olması gerekmiyor. Sadece onunla eğlenin, ancak ilhamı görebilmeliyim ve Gwen’i bir şekilde kanalize ediyorsunuz.

İsterseniz, saçınızı yaparak veya bir Gwen-ish kıyafeti giyerek tam G. Stef stiline gidin! – Fantezinize çarparsa ne olursa olsun.

Kazanmak

Her gönderimi ele alacağım ve kazananı özgünlük, fotoğrafik kalite (lütfen kameralı telefon resimleri yok) ve Gwen’i ne kadar iyi kanalize ettiğini seçeceğim.

Bunun olağan yorum/tweet hediyelerimizden bir ayrılma olduğunu biliyorum, ancak kazanma şansınız önemli ölçüde daha büyük olmalı (ve sonuç olarak normal 300-600 girişinden çok daha az olmalıdır).

Üzgünüm, uluslararası bebekler, genellikle geri döndüğümü biliyorsunuz, ancak Harajuku severler PR millet, girişleri sadece bize gözetleme ile sınırlamamda ısrar etti. Endişelenmiyorum, çünkü farklı bir görünüm ve eşlik eden ödül için farklı bir meydan okuma hazırlıyorum, bu da sadece uluslararası okuyuculara açık olacak.

Kapanış

Kalifiye olmak için, 29 Mart Pazartesi günü saat 23: 59’a kadar girişinizi (kişi başı bir giriş) gönderin ve kazananı ertesi sabah (30 Mart) blogda duyuracağım.

Yasal şeyler: 18 yaşında veya daha büyük olmalı ve ABD’nin geçerli bir sakini olmalıdır; Girilecek son tarih 29 Mart 23:59 PST; kişi başına bir giriş; Yasalarla yasaklandığı durumlarda geçersiz.

Bu konuda gerçekten heyecanlıyım ve ne bulduğunuzu görmek için sabırsızlanıyorum.

Ahh ha, bu benim sh*t, tüm kızlar ayaklarını böyle bastırıyor…

REKLAMCILIK

Dost Mahalle Güzellik Bağımlınız,

Karen

P.S. Twitter’da mısınız? @Harajukulover_G’yi takip ederek en son Harajuku Lovers haberlerini yakalayın. Çok eğlenceli hl tidbits ve hediyeler görmeyi bekleyin!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *