Fayda Stay Göz Farı için Stray Primer ve Golferer

Faydası Bu Bahar Futbolu, bayanlar. Yaklaşan “360 derecelik” göz makyaj astarı, Stay Don’t Stray (24 $), her ikisini de kilitlemek için göz farı altında çalışıyor.

“360 derecelik” kısmı, göz kapağından göz altı alana ve etrafındaki tüm yöntemlere kadar kullanılmak üzere geliştirildiği yer için geçerlidir. Harika, evet?

REKLAMCILIK

Birkaç notanın yanı sıra ilk izlenimler…

Renk: Sadece bir, sarı bir ipucu olan nötr bir ortam bej. Bununla birlikte, güçlü şeftali pembesi veya tonları olmadığından, çok çeşitli cilt tonları ile iyi çalışmalıdır. Sıvı formda süzülürken, cildimde mat bir yüzeye kurur.

Doku: İnce, çok hafif ve dokunuşa pürüzsüz hisseden sıvı bir losyon gibi. Ayrıca, biraz gerçekten uzun bir yol kat ediyor.

Ambalaj: Ancak “Özel Havasız Pompa” olarak adlandırılan bir asa (Metropolitan Decay’ın İksir Astarı gibi) bekliyordum. Bunun fayda ifadesi. Bunun ne anlama geldiğinden emin değilim, ancak dokunaklı olduğunu anlıyorum. Biraz sert ve dışarı itin, aynı zamanda bir ton ürün geliyor!

Reklam şeyler…

Yaşlanma belirtileri ile mücadele etmek için C&E vitaminleri içerir

Sodyum hiyalüronat ile paketlenmiş ve cildi nemlendirmek için

Göz farı ile birlikte çalışmak için yapılmış

Sugarbomb ile test etmeye çalışıyorum…

Ben hala sefora

Bugün Sephora’ya bir terapötik görmek daha ödedim, sadece etrafa bakmak için de bakmak için, aynı zamanda NARS’tan allıklar için uzun zaman geçirdim, sonsuza dek bir göz kalemi ve hayal edilen 58 $ ‘lık (OMG!) Allık ikilisi Kum saati kozmetik.

Neyse ki, herhangi bir hasar verilmeden önce kaçtım, lol!

REKLAMCILIK

Peki bu gece nasıl gidiyor? Ne ile meşgulsün?

Dost topluluk cazibeniz bağımlısı,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *