Güz burada …

vay. Gecede, 80-bir şeyden, tişörtlerin ve şortlardan çıktık. Nasıl olur?

Zaten yazları özlüyorum. Bittiğinde, her zaman sıcakken yeterince yeterince yapmadığı gibi hissediyorum.

REKLAMCILIK

En azından botlarımız var … sonbahar çizme ve sonbahar makyaj ve düşme kazak ve sonbahar atıştırmalıkları. Kesinlikle daha sık DSW’ye gideceğim.

Sekmeler, değişen mevsimlerden de çok memnun değildir. Küçük güverte bahçesi son bacaklarında. Bitkileri mutlu etmek için yeterli güneş yok. Büyük olasılıkla dışarı çıktığında atıştırmak için muhtemelen iki favori olanı olan Kedi Çimenleri ve Zinnia, Sinekleşiyor ve Sarılmaya başlıyorlar ve şimdi onlara kötü bir salatayı zorluyormuş gibi, kendilerini küçümseyen, çünkü sağlıklı olduğunu düşünüyor. Ama sahip olduğu tek şey bu.

Çok garip, ama iki gün önce San Francisco’da böyle görünüyordu. El Hub ve ben mavi meleklerin tadını çıkarmak için Larkspur’dan feribotu aldık ve sıcaktı! Bir şişe su tutarak etrafta dolaşıyordum ve şimdi 20 derece daha soğuk, bulutlu ve yağmur gibi kokuyor. Git figürü.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Dişlileri Cadılar Bayramı ve Şükran Günü’ne kaydırma zamanı. İdeal zihniyette kendimi almak için, önceki düşmelerde servis verilen sekmelerinin kitty modelleme reklam kampanyalarının klasörüne bakmayı seviyorum.

Yılın bu zamanında çok fazla atıştırmalıkla, sekmeleri halen formda kalmak için çok önemli olduğunu düşünüyor …

REKLAMCILIK

Orada tam etkili mi? Hoşuna gitti mi? Çünkü daha soğuk havayı yazan çok daha fazla insanı biliyorum çünkü yazdan çok daha fazla (um … Benden biri değilim).

Dost canlısı mahalle temyiz bağımlısı,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *