Hızlı Allık İpucu: Bu temiz

, aynı şekilde bilek kaslarınızı yerine getirmesi gereken hızlı bir allık ucu. Başvurmanın yanı sıra karıştırmanın yanı sıra, temizlemenizi biraz daha uzak tutmayı deneyin. Kıllar üzerinde uyguladığınız basıncı hafifletmelidir (böylece biraz daha az bükülen kılları görmelisiniz).

Ve neden bu fırçanın süper zorlarına basmak istemiyorsun? Gerçekten zor bastığınızda, bufferin yanı sıra pürüzsüzleştirmenin aksine, allıkları daha küçük bir alana itme eğilimindesiniz. Aynı şekilde sadece sıradan görevi daha zorlaştırır, yanı sıra kimsenin benim varlığının BANAN’sı olmasını istemiyor.

REKLAMCILIK

Dost canlısı topluluk güzellik bağımlısı,

REKLAMCILIK

Karen

P.S. Kayınvalarım bu gece Körfez alanını ziyaret ediyor ve hukuk içi annem 70 yaşından beri özel bir bkz. 70’in yanı sıra kesinlikle muhteşem. Onlara Yarın San Francisco Senfoni’nde bir geceye davranacağız, bu da çok eğlenceli olmalı.

Bu aynı şekilde, bebek kızın büyükbabalarının ilk defa olduğunu ilk kez duymuyor. 16 haftada bebeklerde, karın dışındaki sesleri duyabileceklerini kontrol ettim, bu yüzden Nana’nın ona şarkı söylemeyeceğim (bir zamanlar bir zamanlar, plaj çocuklarına geri döndü!) Mümkün olduğu kadar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *