En doğal, kusursuz harmanlanmış allık için gizli makyaj silahınız (İPUCU: Muhtemelen zaten makyaj çantanızda)

Asla evden dışarı çıkmadım!
Yüzün tozun çok güçlü. Preternaturally güçlü bir gizli makyaj silahı ve temel olarak temel makyajınızı belirlemekten çok daha fazlasını yapabiliyor. Yeni başlayanlar için, bir ömür boyu bir ömür boyu terk etmekten kurtarabilir.

Bu bana birden fazla fırsatta oldu: Evden ayrılacağım, “Dayum, makyajım sinek görünüyor!” Ama sonra bir ayna ile yürüyeceğim ve düşünürüm, “Kutsal Hilalı Crap! Evi, yanaklarımın üzerine bu kadar utandırdı?! ”

REKLAMCILIK

Atıştan önce zorunlu. Bilerek bir lotta allık uyguladım (bu arada Mac Melba, Mac Melba)
Ve kenarları terk ettim, whewe!

Allıkla küçük bir Cray-Cray alıyorum. Rengi geri ve ileri geri süpürme hakkında bir şeyler var … Bilmiyorum. Sadece beni inanılmaz derecede mutlu ediyor. Ancak bazı durumlarda biraz istemeden ağır bir şekilde kullanıyorum ve bir pencerede ya da aynada kendime bir göz atıncaya kadar ne yaptığım şeyi anlamadım.

Birkaç saatten fazla sürecek bir yere bir şeye gittiğimde çoğu zaman, benimle yüz tozu bir tava getiriyorum (pratik olarak her zaman Mac Mineralize Skinfinish’u orta altında doğal hale getirir) ve dokunma için bir toz fırçası, Ayrıca, bu kadar parlak olduğunu fark ettiğimde allıkımı azaltmak için aynı toz ve fırçayı kullanacağım.

Mac Mineralize Yüz Tozu Orta Altın ve Guerlain tarafından Le Seyahat Boyutlu Toz Fırçası
Sadece toz fırçanızı tozla yükleyin, fazlalayı kapatın ve yanaklarınızda ileri geri kalanları hafifçe girin. Toz, allıkınızla karışır, onu seyreltecek ve rengini kapatmakta, böylece aşağı iner.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Ayrıca, eğer dışarıdaysanız ve etrafınızdaysanız ve bununla uğraştığınızdan / sahip olabildiğince, aynı toz fırçasını tozla yüklediyseniz, pudra ile aynı şekilde yükleyin ve onları dağıtmak ve daha pürüzsüz bir gradyan yapmak.

Bu ish karışımı!
Doğal görünümlü yanaklar, seni görüyorum!
Yay!

REKLAMCILIK

Son zamanlarda bunu çok yapıyordum ve esasen beni kendimden kurtardı, lol! Bir zamanlar, eğer istemeden utanmazsanız, allıkınızla çok ağır.

Dost canlısı mahalle cazibe bağımlısı,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *