Cumartesi Sörfü: 29 Nisan, 2017

Şirketimiz yoksa (Connor’un dedesi’nin Bayan Thang’la oynadığı bir playdate var), kanepeye park edilir, paletlerle oynayabilir ve bütün gün midsomer çamurcuları izlerken UZUN.

Bunun için Jessica’yı tamamen suçluyorum. Facebook’taki şovdan bahsetti, bu yüzden bir go verdim ve şimdi doğrudan takıntılıyım.

REKLAMCILIK

Bu, bir kırsal U.K’da belirlenen bir dedektif şovu. Gerçekleşecek en dramatik şeyin düz bir bisiklet lastiği olan biri olacağını düşünebileceğiniz bir köy, ama Noooo! Her türlü Sordid Şey, köyün tohumunda boğuldu … İnsanlar sol ve doğal olmayan nedenlerin sağında ölüyor!

Ürkütücü şeyler olsa bile oldukça yavaş tempolu, bu yüzden çok stresli değil. Bayıldım. Her gece bu hafta bir fincan uykulu çay ile bir battaniyenin altında sıkışmış izledim.

Herhangi biri, bingingim budur.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Diğer haberlerde … İşte bu hafta makyaj sevgimi gözümü yakalayan bazı şeyler.

CVS’de Frida Kahlo’nın aranması devam ediyor (bu notta, bu parçada birkaç kez alıntı yaptım).

Yanlışlıkla “Sequins” yerine kullanıldığında “sekans” kelimesini her gördüğünüzde fındık yapanlardan biri misiniz?
Evet ben de. Ancak, bu makaleyle gerçekten ilgisi yok, muhtemelen pulların tarihi hakkında bilmek istediğiniz her şeyi içermesi (sırayla değil).

Disney, yüzünüz için yaşayan filtreler gibi makyaj lambaları adlı serin bir teknolojiyi satın aldı. Cildinizi dijital piksellerle boyalarlar ve makyaj, gölgeler, ışıklar ve kırışıklıklar ekleyebilirler.
Um … Disney? Lütfen bu şeyi kırışıklıkları kaldırmanın bir yolunu bulabilir misiniz?!

Bunu yapabileceğin hiçbir fikrim yoktu! Görünüşe göre, Bergdorfs’ta yapılan kendi ısmarlama kehyn Aucoin şehvetli cilt geliştiricilerini alabiliyor.

Son tek boynuzlu atınızı gördüğünüzü düşündüğünüzde, işte tek boynuzlu at sakallı bir dostum.

İşte ColourPop’un arkasındaki iki kardeşin bir arka planı ve markayı güzellik BIZ’teki büyük oyunculardan birine dönüştürmek için dijital pazarlamayı nasıl kullandılar.

Oh, Instagram, daha sonra ne düşüneceksin? Mermer dudak sanatı şimdi bir şey.

Yeterince gül altın alamıyorsanız, muhtemelen Jouer’in Bahar 2017 koleksiyonunu seveceksiniz. Süper güzel!

Uzun zamandır giymeyen güzellik ürünleri? Evet lütfen!

Vieart Petite Pro Paleti çok zarif!

Ve sadece özlediniz, işte lezzetli yeni Mac Meyveli Sulu koleksiyonundaki mallar, harika ve uygun fiyatlı Revlon Colorstay Creme Gölge (bu hafta sonu için bu hafta sonu BOGO 30 Nisan Pazar günü% 50 Satılık), BT’nin bazı yeni yanak ürünleri kozmetik ve en iyi eczane yanlış kirpikleri etrafında.

REKLAMCILIK

Kendine epik bir hafta sonu var ‘K? Lütfen eğlenceli bir şeyler yap.

Dost canlısı mahalle güzellik bağımlısı,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *