Sanırım 03’te Lancome Yıldızı Bronzer Doğal Mat ile Güneş Masası alacağım

Sanırım Lancome gerçekten bu yaz tüm bronz üslerini kapsamak istedi çünkü altı yıldızlı bir bronzer (her biri 35 $) – üçü ile üçü yayınladılar. Doğal mat kaplama ve üçü doğal parıltı adı verilen bir kaplama ile.

Çok çeşitli seçeneklere sahip olmayı sevmelisin, değil mi? Özellikle tavada inanılmaz bir tasarım ile geldiğinde.

REKLAMCILIK

Bununla birlikte, Lancome’un bunlarla içermediği bir seçenek, 35 $ çok daha fazla göründüğü için daha az pahalı bir seçenektir (Mac Bronzing Tozları 23 $;

Bunlar için Lancome, mineral pigmentlerin bir karışımını ve “emici mikro küreler” olarak adlandırdıkları bir şey kullandı, bu da uzun süre pürüzsüz görünmesini ve hissetmelerini bekleyen bir şey için süslü bir konuşma. Söylemeliyim ki, denediğim gölge, 03 Sunbath’ta doğal mat, oldukça müthiş görünüyor ve hissediyor – ipeksi ve ağır veya kireçli değil. Kırmızı alt tonları olan sıcak bir portakal kahverengi ve bitişin mat olduğunu düşünürsek, ne kadar sevdiğime biraz şaşırdım (genellikle biraz ışıltılı bronzerleri seçiyorum, çünkü onları kullanmayı kolaylaştırdığımı düşünüyorum).

Ama bu mat iyi çalışıyor. Harmanlamakta zorlanmadım ve bugün yüzüme ince bir sıcaklık eklemek için kullandım.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Sweatshirt ??

42 $

Şimdi satın al

03 yanaklarda, alnında ve çene çizgisi boyunca güneşlenmek

Gölgemin etrafındaysanız veya daha koyu ve biraz ince bir kontur yapmak istiyorsanız veya güneşte 15 dakika hızlı bir şekilde geçirdiğiniz gibi görünüyorsanız, 03 Sunbath’ı aklınızda bulundurun. Fiyattan hayal kırıklığına uğradım, ama bu diğer beş ton hakkındaki merakımı ateşledi.

REKLAMCILIK

Fiyat: 35 $
Kullanılabilirlik: Şimdi Lancome Stores, Counters ve ayrıca çevrimiçi olarak mevcut
Makyaj ve Charm Blog Derecelendirme: B+ (A- fiyat için değilse)

Dost mahalle cazibeniz bağımlısı,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *