Bu çıplak plajda, giysi isteğe bağlı olabilir, ancak nemlendirici, parlak dudak rengi gereklidir: Bobbi Brown Tube renkleri, Bobbi Brown’s New Nude Beach Collection’dan Sınırlı Sınır Tüpü Renkleri

2013 yaz için
Makyaj Mantra Bu yaz: Tüm yollar sörfçü civcivlerine ve Las Vegas Showgirls’e neden olur.

Ama bununla ilgili bir sorun var – ve bir sorun olacağını düşünmeyebilirsin, ama öyle! Dudaklarımda gerçekten görebildiğim manzaralı çıplak parlaklıkları bulmak zor.

REKLAMCILIK

Bir Nicki Minaj videosunda üçüncü katmanlı bir yedek dansçıya benzeyen ya da çok sevdiğim gibi göründüğüm, bu yüzden sütlü ve opak, ya da öyle göründüğüm kadar tamamen göründüğüm gibi görünüyorlar. Çantam 2000’lerin ortalarında göz önüne alındığında.

Rahibe Back Beach Babe, Rhinestones, Tüy Boas ve Glam’ın en iyi karışımını bulmaya çalışıyorum ve Bobbi Brown’da bulduğumu düşünüyorum.

Bobbi Brown tüp tonu soldan: çıplak, bronzlaştırılmış pembe, pembe bulut ve hava öpücük
Soldaki Renk Örnekleri: Çıplak, Bronzlaştırılmış Pembe, Pembe Bulut ve Hava Öpücüğü
Pembe bulut tüp tonu
Bronzlı pembe tüp tonu

Çıplak tüp tonu
Hava öpücük tüp tonu

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Bobbi’nin yaz 2013 koleksiyonu, Bobbi’nin yaz 2013 koleksiyonu olan çıplak plajda dört sıkma tüp tüpü (her biri), en sevdiğim bikinimle giyebilecek kadar rahat ve dudaklarımda görecek kadar pigmentli.

Sanırım bu parlak tonlardan herhangi birini giyebileceğim – Bronzlaştırılmış Pembe, Çıplak, Pembe Bulut veya Hava Öpücüğü – El Hub’u ile kara kravat tarihinde, sorun değil (sadece smokey gözler ekleyin).

Formül-bilge, bana daha az yapışkan, biraz daha fazla nemlendirici MAC lipglasses’u hatırlatıyorlar. Om-Nommy vanilyasının soluk bir ipucu ile, hatta biraz tadı gibi bir şey, ama Bobbi onları kolaylaştırdı.

Fiyat: Her biri 0.5 ons tüp için 19 $
Müsaitlik: Şu anda çevrimiçi ve Mayıs ayında Bobbi Kahverengi Sayaçları ile ilgili olarak
Makyaj ve Temyiz Blogu Değerlendirmesi: B +

Beni mavi ahırda bulacaksın

Mavi ahırını hatırla, bir kaç hafta önce Metallica’dan Lars’u gördüğüm yer?

Eğer / Gittiğinizde, Tostata Salatası’nu denemelisiniz! Buna takıntılıyım ve gidip gitmek için 20 kilometreyi sürmeyi ciddiye alıyorum.

Ateş etmek.

Belki yarın gece.

Her türlü yum konuşuyoruz. Chipotle soyunma, tortilla çip şeritleri, siyah fasulye, jicama, kabak tohumları (evet, bu doğru), domates, romaine marul ve çedar peyniri ve ben de benim için avokado ve sarımsak biber limon karides ekler de ekler.

Yum!

Ne zaman satın alırsam, kayıttaki GALS benim gibi başını salladı, evet, ne olduğunu biliyorsun.

Şey, bunun ne kadar lezzetliydekisi nedeniyle onu yemenin gerçekten hiçbir şey yok. Nefes almaya zorlanıyorum, kaseyi yalamak ve her peynirin parçasını kazıyın.

REKLAMCILIK

Diğer haberlerde, pazartesiden tek parça halinde yaptığım için bize şerefe! Umarım günün iyi geçti.

Dost canlısı mahalle temyiz bağımlısı,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *