Sekmeler ile Pazarlar Kedi, Makyaj, Charm Blog Mascot, Vol. 399

Sevgili iyi arkadaşların yanı sıra FELINES,

Plaja gideceğiz çünkü güneş koruyucusunu ve güneş koruyucusunu toplama zamanı geldi!

REKLAMCILIK

Aslında, sahile gidiyorsun. Ibiza, Miami’nin yanı sıra Waikiki’deki plaj evlerine gidiyorum. Kahala, South Beach veya Cannes’de kalıyorsanız, durun.

Paparazzi her yerde bana uyduğundan beri rahatlayacağım güvence veremiyorum … bazı tanınmış kediler kendi fotoğraflarını çekmeyi sevmediklerini iddia ediyorlardı, ancak biliyorsun, yalan söylemeyeceğim – ben sevmiyorum . Bana, bu arada, bu arada, geçen ayın yanı sıra birçoğunun yanı sıra üzerinde çalışıyorum.

Yani, her zaman bu eğrileri göstermeye hazır olduğumu biliyorsun, ancak haziran ayına kadar flaunt için hazırlıklı olmak istiyorum. Bu ideal beden bir nedenden dolayı sağladım ve bu yüzden dünyayla paylaşmak benim sorumluluğum.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Tum’umu, sersemlemin yanı sıra kuyruk plajımın yanı sıra, kocaman bir kitty olduğumdan beri, eski okul egzersizlerini seçmiyorum. En iyisini işe aldım – işteki kişisel fitness eğitmenleri. Bunlardan biri, bu adam Teddy adında, Stephen Curry ile çalışır.

Evet, Altın’ın Stephen köri savaşçıları belirtir. Aslında, Stephen beni ona tanıttı.

Tercih ettiğimi, tercih ettiğim buruşukluğumun yanı sıra aşağı baktığım merdiven eğitimi gibi şeyler yapıyoruz. Hızlı seğirmeli kas kütlesi liflerimi iyi ayarlıyor ve kalbimi pompalamayı gerçekten alıyor.

Aynı şekilde, satın alma çantalarının yanı sıra, çantalarının yanı sıra attığım çok sayıda çantası eğitimi alıyoruz. Bunlar gerçekten kalbini oyuna getiriyorlar.

Bütün görünümle ilgili değil. PAW-EYE KOORDİNASYONU FİŞLERİN GEREKLİ ORTİLİK OLMAYAN ORTAKLIK, çünkü bilirsiniz, plajın yönetilen bir ortam olmadığı için. Vücudunuzun tam olarak farklı arazilere nasıl yanıt verdiğini anlamanız gerekir. Sonuçta, Waikiki’de pozlamak, Cannes’te poz gibi bir şey değil.

REKLAMCILIK

Öyleyse evet, duyulan kazanılan sonuçlarımı göstermeye hazırım. Beni sahilde bir süre görmeye geldiysen, umarım merhaba de ortaya çıkıyorsundur. Birlikte bir selfie alacağız.

Surf Up!

Sekmeler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *