Bu renk örnekleriyle, Tarte Amazon Clay Allık Ülkesine

giriyorsunuz, oh, tarte, şimdi beni kızarıyorsun! Şimdi Sephora mağazalarında ve çevrimiçi olarak sunulan Tarte Amazon kil allıklarının (her biri 25 $) tüm çizgisine bir göz atarak çalışma haftasının bu son gününe başlayalım.

Bunları bir süre önce inceledim ve (uzun lafın kısası) harika olduklarına inanıyorum!

REKLAMCILIK

Tarte Amazon kil kızarması: çok ilk sıra, kızaran gelin (solda) ve eğlendirilmiş (sağda); ikinci sıra, doğal güzellik (solda) ve mutlu (sağda); Üçüncü sıra, floş (solda) ve tabi tutuldu (sağda); Dördüncü Sıra, Tipsy (solda) ve Dollface (sağ)

Yetkilendirilen Renk Örneği: Allık Gelin, Eğlence, Doğal Güzellik ve Kesinlikle

Bir Süper Amazon daha tanıtmak…

Ve bu soru kadın adıyla gidiyor! MTV’ye göre, aktris Adrianne Palicki (Friday Night Lights, Legion, Lone Star) David E. Kelley’nin NBC için yeni TV pilotunda soru bayan olarak görevlendirildi. 5 metrelik 11’de, 27 yaşındaki rol için yarışması üzerinde yükselmiş olmalı!

Kızarmış, maruz kalan, sarhoş ve Dollface

Flaşlı renk örnekleri

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Sweatshirt ??

42 $

Şimdi satın al

Flaşsız renk örnekleri

Beğendiğin bir şey gördün mü? Kesinlikle hem de maruz kalmada zorlanıyorum…

TGIF!

Perşembe gecen nasıldı, genç bayan? Çoğunlukla karnımı acı içinde kavrayarak geçirdiğimi bildirdiğim için üzgünüm, çok teşekkürler. Akşamın çoğunu kanepede bir bardak zencefil ale ile geçirdiğim için dün bir şeyden yiyecek zehirlenmesi gerektiğine inanıyorum. Olumlu tarafta, gerçek TV suçlu zevklerimden birkaçını yakalayabildim – Jersey Shore, Top Şef ve Orijinal Ev Hanımları Yay!

Önümüzdeki ay piyasaya sürülen yeni Bareminerals cilt bakım hattından birkaç parça inceleyerek de üretken bir şey yapmayı bile hallettim.

REKLAMCILIK

Yaklaşan temizleyiciler, nemlendiriciler ve hattaki tedaviler hakkında daha fazla şey duymak istiyorsanız, yorumlarda bana Holla.

Dost Topluluk Güzellik Bağımlınız,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *