Büyük Teknik Destek Almak İçin En İyi Yöntemler

Katkıya uymak bir yazar daha.

Bilgisayarınız, Wi-Fi veya televizyonunuz için olsun, hayatın bir noktasında teknoloji desteğini gerektirebilirsiniz. Her ne kadar yardım gerektiğinde devam edebileceğiniz yöntem, yardımın değişebileceği, çünkü bu, sorun türünün türüne, tam olarak ne kadar teknoloji meraklı olduğunuza ve karşılayabileceğiniz şeylere göre alabileceği için değişebilir. Dolayısıyla, seçimlere uymak, destek gerektiğinde size yardımcı olabilir.

Ağınıza dokunun

Bugünlerde bir BT kişisini nasıl tatmin edebileceğinizi kendinize soruyor olabilirsiniz. Bilgisayar üreticinizin doğrudan veya sitelerine bağlı yetkili hizmet tedarikçileri ile sunabileceği birkaç teknoloji destek seçenekiyle başlayabilirsiniz. Ayrıca, potansiyel olarak internette forumlardan birkaçı olan bir BT kişisini keşfedebilirsiniz, ancak kişisel bir öneri tercih edebilirsiniz.

Birkaç arkadaşınıza, meslektaşınıza veya kullandıkları komşularınıza ve içinde çalışan bir kişiyi anlama olasılığı varsa sorabilirsiniz. İhtiyaçlarınız, bir işletme müşterisinin ihtiyaçları gibi zaman alıcı olmayabilir ve bu durumda, tam zamanlı çalışan bir BT kişinin bile serbest çalışmaya ulaşabileceği bile olabilir. Çok sayıda Covid ile ilgili işten çıkarmalar olduğundan, pandemi başlamadan önce büyük bir teknoloji destek beceri havuzuna sahip olmak mümkündür.

Düzeltildiğinde mevcut olun

N Bilgisayar yardımına ihtiyaç duyduğunuzda, bir teknisyen gibi güvendiğiniz birine izin vermek sorun olur, böylece kişi sorunu onarmanıza yardımcı olmak için PC’nize giriş yapabilir. Bilgisayarınız üzerindeki olası sinir bozucu alışverişlerden birkaçından kurtulmaya yardımcı olabilir.

Bir teknisyenin bilgisayarınıza erişmesine izin verirken, sorun giderirken yapılan şeyleri göreceğiniz ve sorunun tam olarak nasıl yapıldığını izlemeyi umduğunuz için prosedüre bakabileceğiniz ve prosedüre bakabilirsiniz. Sorun tekrar gerçekleşirse, aynı şeyi kendiniz yapmanıza yardımcı olacakları için de not alabilirsiniz.

En son teknolojiye iyi kazanç erişimi

Size en son BT çözümünü haklı fiyatlarla sağlayabilecek bir BT çözümü işi keşfetmek gerekir. Ayrıca, çoğu işyeri günümüzde geliştiğinden, BT hizmetleri tedarikçinizin de aynı şekilde artması gerekir. Bu nedenle, bir BT çözümü iyi olduğunda, büyüyen müşterilerin taleplerini karşılamak için tasarlanmış ekstra yenilikler sağlamalıdır. Buna ek olarak, yeni özelliklerden birkaçını, sistem güncellemelerinin yanı sıra işlevselliği ve özellikle de küçük kesintileri olan, özellikle de bir işletme sahibiyseniz, harika bir bilgisayar onarım çalışması hizmeti keşfetmelisiniz. .

Yerinde veya uzak bilgisayar onarımı

Yerinde veya uzaktan onarım iş hizmetlerinin onayını tercih ediyor olabilirsiniz. Yine, diğerinden birini talep edebileceğiniz için ihtiyaçlarınıza bağlı olabilir. Bu durumda, görüşte desteği tercih ettiğinizde, sizi ikincisinden daha fazla harcayabilir, bu da izlerken sistemi onarma olasılıkları olduğu anlamına gelebilir.

Ayrıca, beklenecek ortakların yanı sıra, bazı bilgisayar onarım iş hizmetleri işletim sistemi kurulumu gibidir, şifreyi ortadan kaldırır, virüsü ve kötü amaçlı yazılımları ortadan kaldırır, verileri aktarır ve hatta veri kurtarma. Bir işletmeden bir teknisyen tüm bu hizmetleri uzak veya yerinde sunabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *