Aussie karşıtları çeken şampuan, hızlı, ucuz bir fırça temizleyici

Cuma günü memnuniyetle iki kez sorumluluk kazanıyor! bil bakalım ne oldu? Dün gece makyaj fırçalarımı temizlemenin en sevdiğim yolunu buldum.

Normalde, MAC Fırça Temizleyici (11 $) kullanıyorum çünkü hızlı çalışıyor, tüm gunk’u fırça kafasından iyice çıkarıyor ve hızlı bir şekilde durulama. Ama dün gece fırçalarımı temizlerken şişem bitti. Gerçekten 30 Rock televizyona gelmeden önce bitirmek istedim (Lovin ‘Ya, Tina Fey!), Bu yüzden küvete ulaştım ve işi tamamlamak için bir şişe Aussie karşıtlıklarını koruydum.

REKLAMCILIK

Oh, Tina Fey, tamamen layık değilim.

Ne bekleyeceğinden emin değildim. Bu şeyleri saçlarım için sevmeme rağmen, geçmişte fırçaları temizlemek için Johnson’ın Bebek Şampuanı gibi şampuanları kullandım, ancak sonuçları hiç sevmedim. Kapsamlı bir fırça temizliğinden sonra bile, temel veya kapatıcı parçalarını bırakacaklardı. Artı, Suds sonsuza kadar duruladı.

Ama Aussie karşıtları şampuan çekmek harika çalıştı! Kapatıcı, kurutulmuş jel astar, huysuz krem ​​gölge (EWW) üzerine koydu – en inatçı makyajı bile ortadan kaldırdı ve saniyeler içinde ürünü kırdı. Ve Suds da hızlı bir şekilde durulandı.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Sweatshirt ??

42 $

Şimdi satın al

Aussie karşıtları ile fırçaları temizlemek için şampuan çekiyor, çukurlu bir avuç içinde bezelye boyutunda bir miktar sıkıyorum, biraz ılık su ekliyorum ve şampuan ve su karışımında fırça kafasını döndürüyorum. Eğer fırça kafasının üzerinde çok fazla caked makyaj varsa, şampuanı doğrudan parmaklarımla liflere nazikçe çalışacağım. Daha sonra makyaj ve köpükleri çıkarmak için fırça kafasını akan suda durularım. Tada! Bir dakikadan kısa bir süre sonra temiz bir fırçam var.

REKLAMCILIK

En iyi kısım? Büyük bir 13.5 oz şişe, woo hoo için üç dolar maliyeti! Fırçalara ağır sorumluluk temizliği vermenin yeni favori hızlı ve ucuz yolu.

Makyaj fırçalarınızı nasıl temizlersiniz? Favori bir ürününüz veya özel bir tekniğiniz var mı?

Dost mahalle cazibeniz bağımlısı,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *