Makyaj, Charm Blog Monday Poll, Vol. 355

Merak ediyor olabilirsiniz, “Öyleyse bu, bu mazilemenin bu pazartesi anket anketi neyse!?”

Peki, tam anlamıyla bir anket değil. Sürekli gelişen (gelişen, gelişen), biraz rastgele kaygılar listesi, son yedi yıl boyunca her pazartesi sabah ziyaretçilere koydum. (Beyniniz için bir Kickstart gibi.) Cevaplarınızı yorumlardaki cevaplarınızı okumanın yanı sıra, benimkileri okumayı memnun edersiniz.

Enerjiniz düşük olduğunda, size hızlı bir artış sağlar?
Kahve … Şimdilik en iyisi olamayacağım, hem de kedi kulübeleri.

HOH! kedi naps. yanı sıra, herhangi bir yerde, herhangi bir zaman türünü keserdim (bir keresinde Muni’de ayakta uyuyakaldım) , Napping’in taç mücevher gibi olan SF’nin metro hattı).

Beş dakikalık bir şekerleme yapabilmem bile olsa bile, yağmur olarak en iyisiyim, ancak bir şekerleme söz konusu değilse, o zaman dışarıda genel olarak aynı şekilde güçlü bir yürüyüş yapılır.

Mini elbise veya küçülmüş ceket?
Kayıt için, bu endişe, her iki seçenek de, her iki seçenek de, Le Tum ile yan yana yan yana bakacak kadar mutluluk beklediğinizde yanıt vermek zordur.

Ama, uh … ben varsayımım küçük elbiseyi seçerdim, ancak sadece siyah, esnekliğin yanı sıra uzun kollu, çünkü en iyi miyav, yanı sıra tayt, patik ile de giyerdim. Blanknyc sentetik deri ceket, çünkü Eylül ayında sıkıştıramadım. ÇOK KOMİK!

Saçınızı bugün veya aşağı mı kullanıyorsunuz?
Maden bugün yağmur yağıyor, çünkü bugün yağmur yağıyor, yağmur yağıyor, bile rahatsız etmek istemiyorum …

En unutulmaz makyajdan biri yaptığınız görünüyor?
Mac Maleficent Collection ile yaptığım bir tane aklımda tutarım. Gerçekten, tüm vurgulamanın yanı sıra konturumun yanı sıra, kesim kırışıklığının yanı sıra kesimlerin yanı sıra, günlerce kesimlerin yanı sıra rahatlığımdan beri.

Günlük makyaj takar mısın?
Hayır, gerçekten değil, ancak kullandım! Heck, sadece postayı almak için kapatıcıyı koyardım, ancak şimdi görevleri çalıştırmak ya da yürüyüşü seçmek için uğraşmaya ya da yürüyüşe çıkma ya da evet, hatta postayı al.

Beni yanlış anlama, hala seviyorum, aşkım, makyaj kullanmak gibi, hem haftanın en az beş ya da altı günü giydiğim gibi … ama bazı durumlarda, aynı şekilde onunla telaşlanmak zorunda olmadığına inanıyorum.

REKLAMCILIK

Senin sıran. Sadece kopyalayın yanı sıra, meslekten olmayanları cevaplarınızla bir yoruma yapıştırın. Onları okumaya devam ediyorum!

1. Enerjiniz düşük olduğunda, size hızlı bir artış sağlar.
2. Küçük elbise veya küçülmüş ceket?
3. Saçınızı bugün veya aşağı mı kullanıyorsunuz?
4. Yaptığınız en unutulmaz görünümlerden biri nedir?
5. Günlük makyaj takıyor musunuz?

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Ben sadece yazmak üzereydim, “Bu, yeni yılın ilk Pazartesi anketidir, bu yüzden karışımdan çok daha iyi kalkarsınız!” Lipgloss’ımla birlikte kalan bir şey hissettiğimde, sonra da beyaz tee’ye baktım ve kendimizi seven hardcore olan sekmelerin (Merhaba, BTW) ‘in bir yarım kilo’yu terk ettiğini fark ettim. onun uyanık …

2016 yılında değiştirmeyen bir şey olduğunu varsayarım! Hala burada benim bilgisayarımın önünde oturuyorum, üzerimdeki Feline Hair, HAHA!

Bugün mükemmel bir ruh halindeyim, arkadaşım, yanı sıra umarım da öyle olursanız, eğer sürüklerseniz, tamamen kavrayabiliyorsanız, bunun yanı sıra, tam olarak ne kadar ilk Pazartesi gibi Tatiller – İşte, sabahınızla birlikte olmanıza yardımcı olacak büyük bir enerji dozu …

ZZZAP!

REKLAMCILIK

Umarım bunu hissettin. Paylaşmayı umursamadığım için. Etrafında büyük hisler, adam.

Dost canlısı topluluk cazibesi bağımlısı,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *