Sekmeler ile Pazarlar Kedi, Makyaj, Plej Blog Mascot, Vol. 271

Kedi sekmeleri kimdir? Yaklaşık altı yıl sonra, solucanların zayıf bir durumuna sahip bir başıboş, pire-ısırılan tekir kedi ile arkadaş oldum. Zor zamanlarda düştüğünü görebiliyordum, ancak yüksek moda ve mağaza kozmetikleri olan derin bir anlayışım, beni göze tatmin etmekten daha çok daha fazla olduğuna inanmamı sağladı. Hızlı arkadaş olmayı ve şu anda gerçekten müdürüm (ve başarılı bir kitty modelim).

Wowzerler! Nedir? Bugün Sekmeler’in merkezinde, Feline Industries, LLC’nin genel merkezinde stresli oldu. Yıllık Şükran Günü Ofisi partimizdi, program hangisinin tüm öğleden sonra sos kutularını açtığımı belirtir.

Kutlama gerçekten tuhaf türüdür – peki, demek istediğim, birkaç nedenden ötürü – işin yanı sıra sekmelerin yanı sıra, aynı zamanda FEO (Kean İcra Görevlisi). Sekmeler, kutlamayı çoğunlukla çoğunlukla kitty modelleme sürgünlerinde onunla birlikte çalışan profesyonel fotoğrafçılar için, “Miyav!” Dediği bir yöntem olarak biliyorsunuz. (Teşekkür ederim!) Onlara çok iyi görünmesini sağlamak için onlara.

REKLAMCILIK

Aynı şekilde, bir tekir kedinin bir kutlama atması için bir TAD olağandışıdır – yani, bu büyüklükte bir kutlama.

Sos çeşmeleri, hepsini yiyebileceğiniz bir deniz ürünleri büfesi, catnip-infüzyonlu bir oksijen büfesi, ayrıca hizmetteki en popüler kedilerden birkaçı tarafından Camnip-infüzyonlu bir oksijen çubuğu (Garfield, herkes?). Çok büyük bir şeydi.

Ama neyse ki, şu anda bitti ve son olarak dinlenebileceğim.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Ah…

Ey! Neredeyse unuttum. Tam burada internet portföyündeki sekmelerindeki mevcut kitty modelleme resimleri. beğeneceğinizi umuyoruz.

Dost canlısı topluluk temyiz bağımlısı,

Karen

REKLAMCILIK

P.S. Bu Hafta Sonu Sephora Giveaway’e gitmeyi hatırlayamıyorum (Pazartesi gecesi saat 11: 59’da bitiyor.). Kazançta 50 $ hediye kartı var (belki de adınızla birlikte). Çok iyi şanslar!

P.S. Acelem var. İkinci kez şimdi sonlandırmanın tadını çıkarmaktan zevk alacağım !!! Yay!

Evet, ben nerd.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *