Altı yeni kum saati femme çıplak dudak tarzına bir göz atın ve kalp durdurucu, ömür boyu değişen mercan dudak combo

için bir fikir, yo’yu değiştirecek olan bir mercan kombinasyonu kullanıyor. ‘ hayat!
Tahmin et, Yay Seareaa’ya kim döndü!

Yup, bu öğleden sonra Venedik sahilinde kum saati kozmetik merkezlerinden geri döndüğümde, anında gecikmiş bir kent işverenini keşfetmek için evi gösterdim.

REKLAMCILIK

Gimme Kisses, Kadın!
Tablar tam olarak yolculuğun nasıl geçtiğini bile sormadı! – Derin doku scruff masajının yanı sıra 10 dakikalık kapsamlı çenenin yanı sıra çenenin çizilmesinden sonra bile değil.

Kaba.

Venedik Beach, California’da kum saati kozmetik ofislerinin dışında
Kum saati kozmetik ofislerinin içinde
Üst kattan giriş yolun manzarası …
Oh, hai!

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

İstendiyse, şirketin ofislerinde yeni kum saati femme çıplak dudak stylo hattı hakkında keşfederken, dün gece (bir sn’de daha fazla) bulduğum efsanevi mercan dudak combo hakkında her şeyi anlatırdım.

Altı yeni femme çıplak dudak styası (her biri 30 $)
Son zamanlarda yayımlanan tam kapsamlı bükülme geri çekilebilir dudak kalemi çizgisi, her biri 30 $ için altı çıplak gölgede (her bir ruh hali için çıplak), şimdi Sephora.com’un yanı sıra Hourglass.com’un yanı sıra Sephora, Barneys’in yanı sıra Ağustos ayının ortalarında New York mağazaları.

Merak ettiğiniz durumda, evet, bunların dumanlı gözlerle ve bakkal satın almanın (tüccar Joe’s, Herkes?) İle gittiğine inanıyorum.

Yeni kum saati femme çıplak dudak styros, her biri 30 dolar

Femme Çıplak Dudak Stylo Soldan Renk Örnekleri: Nude No. 1 Pembe Pembe, Çıplak Hayır 2. Bal Bej, Nude No. 3 Çıplak Gül, Çıplak No. 4 Pembe Bej, Nude No. 5 Parıldayan Altın Şeftali ve Çıplak No. 6 Layvanlı Bej
Size geri bildirimden önce birkaç gün önce, bu kadar çok, çok büyük (parmaklar geçti).

Ve sonra bahsettiğim efsanevi mercan dudak combo var.

Sadece inanmak, kalbimi çırpınıyor …

Soldaki Nektar (28 $) ‘de Kum Saati Aşırı Sheen Lipgloss’un yanı sıra Muse (28 $) sağda opak rouge sıvı ruj
İşte ne oldu: dün gece kum saati ofislerine girdiğimde, Muse’da kum saati opak rouge ruj, parlak kırmızımsı mercan kullanıyordum, kendisi tarafından oldukça cesurca çarpıcı görünüyor, ancak ben oradayken, kum saati makyaj sanatçılarından biri dokundu. Makyajım yanı sıra bana birkaç harika püf noktası gösterdi.

Lavanta pembe ruh hali ortam aydınlatma tozu, cildimi bir mum ışığında pembe bir parıltı sağlamak için lavanta pembe ruh hali ortam aydınlatma tozunu parlatmadan önce yanaklarımın yanaklarımın üzerindeki şeftali pembe allıkını kullandı.

Aynı şekilde biraz illüzyon renklendirilmiş nemlendirici (55 $; gölgemin sıcak bej) gözlerimin yanı sıra, ince çizgilerimi küçümsemek için ağzımın etrafında da ötürü.

Ve oldukça iyi çalıştı! Bunu bir süre repertuarıma kesinlikle ekleyeceğim.

Carisa Janes, CEO’sunun yanı sıra Kum Saati Kozmetik Yaratıcısı’nın yanında olan kısa gal.
Oh, ancak dudaklar? Nektar (28 $), Muse Opak Rouge Rujı (28 $) ‘ın üstünde, Nektar (28 $), parlak bir kremsi mercan (28 $) bir katman ekleyerek yeni zirvelere götürdü.

Bütün gece (ya da daha doğrusu, 10: 30’da otel alanımda dışlanana kadar), insanlar bana dudaklarımda ne kullandığımı sormaya devam etti. En son parlak, parlak mercan dudaklarını seviyorsanız, en kısa sürede Muse / Nectar Combo’yu denemelisiniz!

Öte yandan … Kakalım. Hızla bir günlük gezi bile tükeniyor.

Ama gelecek hafta eve gelmeyeceğim, yanı sıra buna bakıyorum. Size tam olarak bununla ilgili olduğumu tam olarak söylemeye bile başlayamıyorum.

REKLAMCILIK

İyi geceler, tamam mı? Yakında görüşürüz.

Dost canlısı topluluk temyiz bağımlısı,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *