Sonia Kashuk Seyahat Duffel: XXL Tabbies

için yeterince ferah Sonia Kashuk’un yeni 39.99 $ sınırlı sayıda Seyahat Duffle ne kadar geniş? Üç günlük bir hafta sonu (veya belki dört, birkaç paketleme ipucu ve püf noktası ile) çıplak ihtiyaçları taşıyacak kadar büyük.

Ayrıca bir XXL 18 kiloluk tabyaya rahatça sığacak kadar büyük.

REKLAMCILIK

Biliyor musun… merak ediyorsanız.

Aşırı paketleme hakkında nasıl olduğumu biliyorsun (yardım edemem!) Ve bu, dişlerimi gerçekten batırabileceğim bir çanta. Bana bir çift ayakkabı, birkaç kıyafet ve üç gün sürecek kadar makyaj yapabildim. Fena değil. Ayrıca, desenin en sevdiğim iki sonbahar ceketiyle (bir siyah ve bir kahverengi) iyi göründüğünü düşünüyorum.

Oldukça iyi bir fiyata sevimli, büyük bir çanta mı? Evet lütfen! Şimdi tek ihtiyacım olan uzun bir hafta sonu … ya da sadece olduğunu düşündüğü kedi Yunan tanrısı gibi sekmeleri tutabilirdim.

Fiyat: 39,99 $
Kullanılabilirlik: Target mağazalarında ve ayrıca çevrimiçi olarak mevcuttur
Makyaj ve güzellik blogu derecesi: A

REKLAMCILIK

Dost canlısı mahalle güzellik bağımlısı,

Karen

P.S. Terra Nova’yı izliyor musunuz? Şu anda ikinci bölümü izliyorum. Bence şimdiye kadar havalı, özellikle de çok fazla düşünmek istemiyorsanız (bilmiyorum!). Dinozorlarla bilimkurgu ışığı ve Glee’den Bay Schue’ye benzeyen gömleksiz bir adam gibi, boyanabileceğini düşündüğüm şüpheli abs.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *