Kentsel bozulur çıplak aydınlatmalı üçlü: Alacakaranlıkta bir pirit vahası

Kentsel çürüme çıplak aydınlatmalı üçlü (yakında Tatil 2016 için geliyor)
Yansıtılmış bir krizalisten bedazzled bir kelebek gibi ortaya çıkan, bu kadar parlak ve çok parlak bir vurgu, metalikteki sınırların son birkaç yıldaki en sıcak makyaj eğilimlerinden biri olmuştur. Ayna benzeri parlamalar için bir arkadaşsanız, yeni kentsel çürüme çıplak ışıklı üçlüsünü, en kısa sürede elmacık kemerinizde almak isteyebilirsiniz.

Kentsel çürüme çıplak ışıklı üçlü
UD’nin üç yeni tonuyla Hella Parlak vurgulama tozu ile, bu sınırlı sayıda 36 $ Tatil seti, yakında 2016 yılı boyunca Bling ile ilgilidir.

REKLAMCILIK

İlk önce, pirit, bir altın şampanya …

Sonra, Oasis, gümüş glitter ile serin tonlu bir taupe.

Sonunda, alacakaranlık, parıltılı, yanardöner pembe.

Her üç gölgede de oldukça yansıtıcı bir kaplamaya sahiptir ve ayrıca çıplak cildin veya makyajın üstüne karışmak oldukça kolaydır.

Kentsel çürüme çıplak ışıklı üçlü: renk örnekleri
Kentsel bozulumun çıplak aydınlatıcı tozları daha önce taktım ve özellikle parlak bir ışık kaynağının yanında dururken (bir Cam flaşı gibi) ne zaman bakabileceklerini seviyorum ve onları benim için çalışmalarını sağlayacak yolları bulabilirim. , şu anki büyük gözenek durumumla bile … ama biraz finagling alıyor ve ben gerçekten çok fazla çemberden sabrım atlamadığım bir noktadayım.

Buraya nasıl geldim? Esas olarak uyku eksikliği, lol!

Dürüst olmak gerekirse, en azından şimdilik … kolay bir vurgulamak istiyorum ve ince vurgulamak istiyorum, bu yüzden lütfen gitmeden önce ışıltılı ışıkta bir kum saati ortam aydınlatma tozu. teşekkür ederim!

REKLAMCILIK

Dost canlısı mahalle temyiz bağımlısı,

Karen

P.S.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *