Tinker Bell’in ışıltısı, maruz kaldı! Aura’da yüz ve vücut için kentsel çürüme çıplak ışıklı parıldayan tozu kullanıyor

Aura’da yüz ve gövde için kentsel çürüme çıplak ışıklı parıldayan toz (29 $)
Sonunda, Portalın Drag Queen Roller Disko’nun büyülü ülkesine nasıl açılacağını bulduğumda, Aura’da (29 $) benimle birlikte yüz ve vücut için kentsel bozulun çıplak aydınlatılmış parıldayan tozuna sahip olmak istiyorum, çünkü Ayın büyük bir disko topu gibi göründüğü bir alemine girmek için bir utanç olurdu ve gökyüzü yüzümde en az bir vurgulayıcı olmadan glitter yağar.

Tek şey budur.

REKLAMCILIK

Portal içinden bir zamanlar, bu pişmiş altın şeftali pembe tozunun da bana iç çember içindeki iyi sokak ağırlığı vereceğinden eminim. Gibi olurlardı, “Tatlım, o piliç kentsel bozulumun yeni fosforlu gemisi giyen büyük Lorde saçları ile gördün mü? Kız arkadaşı yüzleri için yüzünde glitter vardı. Ama iyi bir şekilde. ”

Aura’da yüz ve vücut için kentsel çürüme çıplak ışıklı parıldayan toz
Üst çanak kemiklerimde aura giyiyor, burnumun köprüsünden ve cupid’in yaylarımın üzerine

Ölçek için bir Mac lipglass ile …

“Pürüzsüz, ipeksi tozumuz, sofistike, mikrodin bir ışıltı içerir. Anında çıplak kızdırma yaratmak istediğiniz yerde tozlayın! baştan ayak parmağına çıplak olsun. Bu pürüzsüz, ipeksi toz, cilt bir aydınlık, parlak bir görünüm veren sofistike, mikrofin ışıltılı ve ışık yansıtıcı parçacıkları içerir. Gerçekten ndanca çarpıcılığını takdir etmek için gerçekten görmeniz gerekiyor!

“Bu hafif, parıltılı toz, 24 saat boyunca bir Terra Cotta diskinde pişirilir ve ardından popüler pişmiş bronzlaştırıcı gibi elle bitmiştir. Formül pişirmek, çıplak aydınlatılmış parıldayan tozu, yüksek düzeyde mükemmel bir ışıltılı (daha az pahalı formüllerin metalik görünümü olmadan) verir. Ayrıca, preslenmiş bir tozun yararıyla, gevşek bir tozun renk getirisini de sunar. ”

– urbandecay.com

Platformlar ve tek boynuzlu atlar hakkında sohbet ederken, ağaç çizgili sokakları 24 karatın altınla döşenirken, yeni arkadaşlarıma, Aura’nın parıltısını eğlendirmek için hilatın, o anot-kamyonun dışına boşaltılmasını söyleyeceğim. ‘ pudra! (Bir Mac 266’yı kullanıyorum.) Bu şekilde, tüm ışıltı alırsınız ve parıltıyı çok çılgınca şehir görünmeden kızarsınız.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

“Veya,” Onlara söyleyeceğim, “Bunu, her zaman sadece onu tercih edebilirsiniz ve her şeyi yüzünüzün üzerine ve vücudunuzun üstünde, kompakt dibinde gizli olan fırça ile tozlayın.”

REKLAMCILIK

Fakat bu bilgiyi sorumlu kafa glamazonları için kaydettim.

Fiyat: 29 $ (iki gölgede, aura ve aydınlık olarak mevcuttur)
Müsaitlik: Sephora, Ulta’yı yakında geliyor ve Macy’nin mağazalarını seçin, ancak şimdi çevrimiçi olarak kullanılabilir
Makyaj ve Charm Blog Değerlendirme: A-

Dost canlısı mahalle cazibe bağımlısı,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *