Glam her zaman havalı olmuştur, ancak faydalı gözler, dudaklar ve yanaklar için en yeni makyaj seti ile bir adım atar

Ambalajın gücü sizi zorlar! Ambalajın gücü sizi zorlar!

Ve benim için fayda’nın yeni “Ben çekiciyim … bu sebepten dolayı” palet (36 $), pratik olarak yapar. Umutsuzca B’nin göz, dudaklar ve yanaklar için çoğunlukla soğuk tonlu renklerin yeni kitiyle bağlanmak istedim. Bu şekilde, şık bir şekilde, sevimli resimli kutuya sevgiyle bakabileceğim bir yer olan bir yer.

REKLAMCILIK

Cephede yer alan Glam Gal, arkadaşları arkadaşlarımdan hatırlatıyor ve okuldaki defterlerimize, elbisesi, tiara ve opera uzunluğu eldivenlerle tamamladım ve adım adım makyaj derslerini ambalajın üzerine basıldığını açıkladı. Paleti kullanmak için, bir diğeri gündüz Dahling, diğeri, akşam tanrıçası olarak adlandırılır.

Bir flaş kullanarak soldan renk örnekleri: pembe fantezi, buzlu leylak, şık ametist ve değerli kalaylı

Bir flaş kullanarak soldan renk örnekleri: büyümüş yüz tozu ile karıştırılan yüz pudrası II, kız, inci, bir listede hayat buluşuyor, bir liste dudak parlatıcısı ve kötü gal kirpik maskara

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Bir flaş olmadan koparılan renk örnekleri

Geçen gün bu renkleri temizledikten sonra, paletin serin tonlu pembelerinin, grileri ve skitelerinin sıcak, tenileyen cildimle iyi çalışmayacağından ve bugün parçalarla oynadıktan sonra, hala bu şekilde hissettiğimi bildirdiğimden şüpheleniyorum. . Bu gölgeler, çok güzel, muhtemelen daha hafif, serin tonlu cilt ile bayanlar (ve gents) için daha fazlasını yapardı.

Parçalarda birkaç düşünce …

Çaşımları – Bu şovun yıldızları, tatlı pigmentler, ev yapımı tereyağı gibi karıştırırlar ve çok az sergi sergilerler.

Allık – Oldukça sevimli olsa bile, yanak ürünüyle kullanım için dahil olan küçük fırça avantajını boşalttı. (Yeterince pigment almaz). Bir allık fırçasıyla bile, yanaklarımda görünmesini sağlamak için birkaç katman uygulamam gerekiyor. Göz farı gibi, muhtemelen daha hafif tenli kadınlara ve soğutucu tonlu pretties için daha uygundur.

Lipgloss – Bir listede hayat parlatıcısı (müthiş bir isim değil mi?) Çok serin, soğuk ve sırf benimde uygulanır ve güçlü meyve yumruk lezzetini ve kokusu hakkında nasıl hissettiğimden emin değilim …

Maskara – Lashes uzatma için iyi, ama bence kirpik hacmi kadar iyi. Ama sen beni tanıyorsun, değil mi? Kirpiklerle ilgili olduğunda, gidişi sürükle veya eve gidiyor.

Kız inci – bir sıvı vurgulayıcı ve kitin en sıcak gölgesini karşılar. Buradaki diğer parçaların renk sıcaklığını göz önüne alarak, bu bir yer dışında biraz görünüyor (olsa da).

Güzel paketleme ve olağanüstü göz farıları, çoğunlukla serin tonlu renklerini iyi giyebilecek kadar şanslı olan bayanlar için bu fantabulous bir kit yapmak gerekir. Gölgeler benim için gerçekten işe yaramasına rağmen, burada çok şeyle bir palet görüyorum.

REKLAMCILIK

Fiyat: 36 $
Kullanılabilirlik: Şimdi çevrimiçi
Makyaj ve Charm Blog Puanı: B +

Dost canlısı mahalle cazibe bağımlısı,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *