Bu fayda kapsamı başlıkları döndürür: Fayda tatilinin 2. Bölümü 2016 setleri

Altı Fayda Tatil 2016 setlerinden (bu yazıdaki setleri tarafından katılan)
Bu kızlar kafaları çevirir!

Anla…? başları çevirmek?

REKLAMCILIK

Oh, staaaaap! Düşük asılı peynirli bir meyve meyvesi vardı. Bilirsin oraya gitmek zorunda kaldım.

Bu tenekelerin bu mükemmel bir şekilde pouty ve ilgisiz yüzünü ne kadar doğru bir şekilde ele geçirdiğine dikkat çekicidir. Yani, bu yüzü yapmak kolay değil. Denediğimde, bir limon yedi gibi görünüyorum …

HAHA!

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Bu şeylerden biri diğeri gibi değil …
Kızlar Gitti Vay, Dolly Sevgilim ve Girl-O-Saat Kayası, altı setin geri kalan üçü, bu yıl tatil için bırakıyor (işte diğer üç) ve her zamanki gibi, tam boyutlu bir kombino içeriyorlar ve kalıcı çizgiden gelen ürünlerin minyatür versiyonları.

Koleksiyon tenekelerini onları yeniden düzenlemek için saklamaya karar verirseniz, onları doğrudan yatağınızın karşısındaki şifonyerinde ayarlamanızı öneririm … çünkü gecenin ortasında banyoya gitmek ve yüzen bir kafa görmek için Karanlıkta, bu tamamen korkunç olurdu.

46 $ fayda kızlar vay set ($ 99 değeri) gitti

Kızlar vay set gitti ($ 46)

Vay olan kızlar Gone Set, tam boyutlu bir porifsional yüz astarıyla birlikte geliyor, tam boylar gerçek rimeller, Gimme 3’ü gölge 3’ü ve mini boyutlarında gerçek rimel ve benett.

Her şeyden, bu konudaki en sevdiğim eşyalar Benett (neredeyse 20 yıldır kullanıyordum ve hala onu seviyorum, özellikle de bir yanak tonu olarak, çünkü bir dudak tonu kadar değil çünkü yoksun değil) ve Gimme Kaş (Süper güçlü bekletme ile seyrek noktaları hızlıca doldurmak için).

Ayrıca Porefessional Astar’ı severim çünkü sevdiğim Smashbox Pürüzsüzleştirici astarına benzer.

Porefessional, insanların sevdiği ya da … sevmeyecek olan kaygan bir silikon dokusuna sahiptir. Onu seviyorum çünkü temelimi ve renklendirilmiş nemlendirici% 10,000 daha pürüzsüz görünüyor.

Maskara ve Astar için mi? Eh … Gerçek onlar tarafından yemin eden arkadaşlarım var, ama bunun benim için kıvrığını tutmuyor gibi görünmüyor.

30 Eylül geldiğinde, kızlar vay seti Macy’s ve FaydalıCosmetics.com’a özel olacak.

39 $ fayda Dolly Darling Set (91 $ değeri)

Dolly Darling Set (39 $)
Dolly Sevgilim Seti ile, bir porefessional yüz astar tüpü, bir rulo lash maskara tüpü ve bir hoola bronzlaştırıcı tüpü dahil üç tam boyutlu öğe elde edersiniz.

Dolly ayrıca gölgede 3 Benetint ve Gimme Kaş Minis ile birlikte gelir.

Hoola Bronzer = Yaaas, Kraliçe. Yıllardır Hoola kullandım. Eski okullar hakkında konuşun … umarım bu mat bronzlaşma tozu asla uzaklaşmaz çünkü karışımı kolaydır ve aşırı turuncu olmadığını severim.

Aynı zamanda geçiş rengi olarak kırışıktaki gözlerde harika çalışır. Hands-down, tüm zamanlarımdan biri favorilerimden biri.

Bu set aynı zamanda bana tüm hisleri vermek istediğim rulo lash maskara ile birlikte geliyor, ama ne yazık ki.

Yine, sadece bir kirpik kıvırmak tutmaz.

Cidden, kirpiklerim ve kirpik buklelerimle ne halt ediyor? Kirpik çimento ihtiyacım var …

Bu seti ve kızların vay gitmesi arasında karar vermeye çalışıyorsanız, Dolly Darling ile giderdim, çünkü her zaman faydalı olan tam boyutlu bir hoola ile birlikte gelir.

Dolly Darling Set de, 30 Eylül’de, yalnızca Ulta ve Fayda web sitesinde mevcut olacaktır.

Saat 45 ABD Doları Yararlı Kız (86 $ Değer)

O’clock Rock (45 $)
Yardım son birkaç yıldır advent makyaj takvimleri yaptı ve bu yılki rock kız bu yılın versiyonu (açtığınızda bir şarkı çalıyor!).

Takvimdeki 12 sayının her birinin arkasında farklı bir mini var. 0,1 oz alıyorsunuz. Porefessional, 0.1-oz. Onlar gerçek maskara, 0.08-oz. Benetint, 0.08-oz. Posietint, 0.25-oz. Onlar gerçek sökücü, 0.1-oz. Çok güçlü göz kremi, 0.22 oz. LOLLIBALM, A 0.1-oz. Hoola, 0.1-oz. Karahindiba, 0.14-oz. Badgal Lash, 0.08-oz. Yüksek ışın ve 0.08-oz. Lollitint.

Bu setle aldığınız çeşitliliği severim çünkü çok farklı şeyler deneyebilirsiniz, ancak minis çok küçük …

Süper sevimli, ama minisin neredeyse 50 dolara daha büyük olması gerektiğini hissediyorum.

REKLAMCILIK

Diğer setler gibi, Saat Saati Kaya, 30 Eylül’den başlayarak, tüm fayda sayaçlarına, mağazalara ve çevrimiçi olarak geldiğinde sallanacak.

Dost canlısı mahalle güzellik bağımlısı,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *