Mac Min Liu Collection, MAC koleksiyonu için yeni Min Liu’dan kırmızı

parçalarının yanı sıra oldukça pembedir (10)
Mutlu sevgililer günü! ?

Um … Evet, nisan, lol olduğunu biliyorum! Ancak, bu koleksiyonda tüm pembeye ve kırmızıa bakın. BT, bana Sevgililer Günü’nü hatırlatıyor.

REKLAMCILIK

Mac koleksiyonu için yeni kısıtlı baskı Mac Min Liu, ayrıca MS Min’in arkasındaki gal moda tasarımcısı Min Liu’lu bir koleksiyon.

Çizginin ilkbahar / yaz 2017’ye bu sabah baktığım kitabın yanı sıra, beyaz pantolonlu bu kıyafetleri de benimle konuştu …

Pantolonun moda iyiliği için uzun olduğunu biliyorum, ancak cidden, bu benim her şey. Bekar. Bir dükkanda bir çift pantolon giydiğim zaman. #shortpeopleproblems

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Koleksiyon 10 parça içerir ve bunların çoğu yenidir. Gördüğüm tek tanıtım BlackTrack FluidLine.

İki $ 20 ruj, iki $ 18 lipglass, 29.50 $ göz farı x 2 ikilisi, 40 $ pearlmatte toz, 26 $ krem ​​rengi üssü, 35 $ makyaj çantası yanı sıra üç kısa elleç fırçalı 52,50 $ temiz çanta.

Tanıtım 20 Nisan’da internette ve mağazalarda (1 Haziran’da mevcut) ortaya çıkıyor.

Trendy püsküller

İlk fark ettiğim şeyler bu şık püsküllerdi! Bana küpeleri hatırlatıyorlar. Dudak ürünlerini uygulama yöntemine girebileceklerine inandığına inanıyordum (lütfen parlaklığımda, lütfen), ancak yapmazlar, YAY!

Üstten renk örnekleri: Şeftali çiçeği pembe ve hanedanı kırmızı renklerde rujlar; Şeftali çiçeği pembenin yanı sıra kırmızı para kırmızı renkte lipgazlar; Göz farı x 2 tonda para ikilisi; her yıl kırmızı krem ​​renk tabanının yanı sıra
Gözlerimde Para Duo Ton, Tüm Yıl Kırmızı Krem Renk Tabanı Yangınlarımda yanı sıra şeftali çiçeği pembe ruj
FYI: Sıcak pembe gölge yanı sıra sıcak pembe dudaklar tamamen çalışıyor

Bu koleksiyondan son derece harika bir şekilde şaşırdım. Bir heveste, sıcak pembe göz farı gözlerimi (güzel bir şekilde karışıyor) ve dudaklarımdaki sıcak pembe rujların yanı sıra onun gibi de gözlerimin yanı sıra, birlikte iyi görünüyorlar – birlikte harika görünüyorlar!

Her zaman sıcak pembe kapakların yanı sıra dudakların tepeden geçeceğine inanıyordum, ancak bunlara inanmıyorum. Bu combo çalışıyor!

Göz Farı X 2 / Fortune Duo
Ancak tam olarak kırmızı allıkla çalışmıyor …

Yanaklarımdaki kırmızı krem ​​renk tabanını patlatana kadar sıcak pembe kapaklar / sıcak pembe dudaklar ile tamamen gemideydim … temelde, tüm yıl kırmızısı çok pigmentli, yanı sıra karışıma ekledim Herhangi bir aklı başında olan kişi için çok fazla renk kullandığım gibi (en azından günün ortasında).

Öyleyse hikayenin ahlaki şudur: eğer gözlerinizde pembe giyecekseniz, dudaklar, yanaklarınızı çıplak tutmayı düşünün. Denge için çok daha iyi, methinks.

Tüm yıl kırmızı krem ​​renk tabanı
Tıknaz gümüş glitter

Bu arada, eğer para Duo’nun tonundaki gümüş parlamanın tavada tıknaz göründüğüne inanıyorsanız, aynı zamanda aynı zamanda konumu çevresinde uçar (yakından bakarsanız, dudaklarımın etrafında görebilirsiniz) Karıştırmaya çalıştığınızda. Benim tavsiyem? Sadece parıltılı kaderinizi de kabul etmenin yanı sıra.

Tüm yıl boyunca yuvarlak krem ​​renk tabanı sarı tabanlı bir kırmızıdır

Ve bu konuda bir şey yanaklarımda oldukça iyi görünmüyor. Taktığımda, gerçekten zayıf bir soğuk algınlığım var gibi görünüyorum. Belki de sarı tonlar bana “gerçek” dedi (ben bir NC42, bu arada). Dunno, ancak bunun yerine allık için mavi tabanlı kırmızımla kalacağına inanıyorum. * silkmeler *

Ancak bu koleksiyon tüm dudaklar hakkında

Ve sıcak pembe Lippie’yi güvenle önleyebileceğinize inanıyorum. Kırmızı mat ruj (hanedanı kırmızısı) yanı sıra Lipglasses (şeftali çiçeği pembesi yanı sıra kırmızının yanı sıra) pigmentli olduğu kadar pembe. Hem güzel olduklarına inanıyorum, ancak sıcak pembe şeftali çiçeği pembe ruj benden büyük bir “nuh-uh” alır. Dudak gevreğimin her birinin yanı sıra kuru, kuru, kuru görünüyor.

Rengi severim, ancak bu bu sefer yeterli değil.

Hanedanlığındaki Rujlar Kırmızı (Sol) Şeftali Çiçeği Pembe (Sağ)
Şeftali çiçeği pembe (solda) yanı sıra kırmızı para kırmızı (sağda) lipglasses
Hanedanlık Kırmızı Ruj
LIPLGASS Tonda kırmızı
Şeftali çiçeği pembe liplgass
Şeftali çiçeği pembe ruj
Pearlmatte anlaşmasını henüz tozla deneme imkanı almadım, ancak önümüzdeki birkaç gün içinde umarım!

Krem renk taban malzemeleri
Lipglas Malzemeleri
Mat ruj malzemeleri
Fortune Duo Malzemeleri

REKLAMCILIK

Sıcak pembeyi kullanmanın yanı sıra kırmızı kullanmanın yanı sıra ne düşünüyorsunuz? Ayrıca sanatsu?

Dost canlısı topluluk güzellik bağımlısı,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *