Makyaj ve Temyiz Blog Monday Poll, Vol. 343

Bu memnun kız, dün SF Nike Kadınların Yarım Maratonu’ndan sonra bir itfaiyeci ile çekilen fotoğrafını kim? Hmm, merak ediyorum …
Merak ediyor olabilirsiniz, “Öyleyse, bu mazmada bu pazartesi anket anketi neyse!?”?

Peki, tam olarak bir anket değil. Düzenli olarak gelişen bir (gelişen?), Biraz rastgele sorular listesi, her pazartesi sabahı son yedi yıldır okurlara koyduğum bir soru listesi. (Beyniniz için bir tekme işlemi gibi.) Yorumlardaki cevaplarınızı okumaktan her zaman zevk aldım ve umarım benimkileri okumaktan zevk alırsınız.

__________ görürsen çılgın olduğumu düşünürsün.
Ofis, çünkü devasa bir makyaj dolu piñata gibi göründüğü, odanın ortasında patladı … ama deliliğe bir yöntem var, yemin ederim!

Düzenli olarak yapmayı unuttuğunuz bir şey mi?
Dönüş. Kapalı. . Ön. Sundurma. Işık. İçinde. . Sabah.

Allah!

Karmaşık kimya denklemlerini hatırlamaya çalıştığım gibi değil, ancak bunu ne sıklıkla bunu temel bir şeyi yapmayı unuttuğumu düşünebilirsiniz.

Yani, birkaç ay önce mahallenizde gevşek bir kundakçı vardı. Yerleşim alanlarında bir fırça yangından sonra ve birinin ön kapısının yakınında ideal olan bir ateşin ardından, yerel polis ve itfaiyeciler sakinleri eğitmek için kapıya gitti ve daha fazla suçlu aktiviteyi önlemek için geceleri güverte ışıklarını bırakmaya başlamalarını istedi. . Çok korkutucu bir zamandı çünkü çimenli alanlar ve bitki örtüsü ile çok sayıda açık alanla birlikte yüksek ateş riskinde yaşıyoruz.

Her neyse, yatmadan önce ışığı açmayı hatırlamak konusunda gerçekten iyi geldim … Gerçek söyleniyor, El Hub normalde yapar. Ama her zaman ışığı sabah tekrar kapatmayı unuturum, bu yüzden genellikle gün boyunca saatlerce saatlerce ve saatlerce olacak.

Bugünlerde neler okudun?
Kitap bilge, smokey ve kemiğin kızı, laini taylor tarafından, ikinci kez, çünkü sadece yazıyı seviyorum.

Ayrıca, inanılmaz derecede “Magazine-Y” ya da resmi olmayan, spunky, aşağıya doğru yazma ile naylon, bir temyiz ve moda dergisi gibi bir sürü dergi okudum. Bence bir süre önce 20-bir şey için çok daha fazla yazıldığını düşünüyorum, ama ben de orijinalliği seviyorum. Ayrıca, her konunun güzel bir yığınını güzelliğe ayırıyorlar, bu da büyük bir artı!

Ayrıca, film, kitap, müzik ve TV incelemeleri için haftalık zevk severim. Gone kızın yazarı Gillian Flynn, bir süredir onlar için de yazdılar ve makalelerini gerçekten beğendiğini hatırlıyorum.

Kendimin bir tarafı asla kaybetmek istemiyorum?
Benim eğlenceli tarafım.

Genel olarak, en sevdiğiniz makyaj sezonu (kış / tatil, ilkbahar, yaz veya düşüş?)?
İki tane seçmek istiyorum! Lütfen lütfen lütfen? Yaz ve tatil seçerim.

Sonraları severim, sanırım. Resmi yetenek için kolay ve rahat ve kış için yaz.

Senin sıran. Aşağıdaki soruları yalnızca cevaplarınızla bir yoruma kopyalayıp yapıştırın. Onları okumayı dört gözle bekliyorum!

REKLAMCILIK

1. _____ görürseniz delirdiğimi düşünürdünüz.
2. Düzenli olarak yapmayı unuttuğunuz bir şey mi?
3. Bugünlerde neler okudunuz?
4. Kendimin bir tarafı asla kaybetmek istemiyorum?
5. Genel olarak, en sevdiğiniz makyaj sezonu (kış / tatil, bahar, yaz veya düşüş?)?

Her insan içindeki, hatta ilan edilen evcil hayvan köpeği halkının bile, çiçek açmayı bekleyen bir kedi bayan olduğuna inanıyorum. Dava noktasında: benim evim karl lagerfeld.

“Kediler istememi istemedim.”

– Karl Lagerfeld

REKLAMCILIK

Bu notta, sekme ve ben size çok fazla fith haftası diliyorum.

Dost canlısı mahalle temyiz bağımlısı,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *