Bu zor şeker arsız renk tonları

GEISHA, Sörfçü Bebeğinin yanı sıra Tanrıça’da Zor Şeker Arsız Renkleri ile Arsız Alın
“Arsız” ifadesiyle ilgili herhangi bir şey, özellikle bu temyiz sevgilisi için nostaljiktir, blogumun adı sağladı, arsızlaştı, “emekli” önce bir dizi yıl boyunca besledim. Böylece, elbette, zorlu şekerlerin Bahar 2016 için bir yanak ürününü serbest bıraktığını duyduğumda, arsız renk tonu olarak adlandırılan hepsiydim.

Sert şeker, bir ara kadar yeterli olamayacağım harika kadın makyaj markasıydı, yanı sıra, markanın tarzı ilerlemesinin tadını çıkarmak için eğlenceli geçti.

REKLAMCILIK

Bebek bakıcılığı parası ile kendime tırnak cilalarlarına bakmayı aklımda tutumda tutuyorum (bu ne zaman olduğunu söylemeyeceğim … çünkü beni eski hissettirecek) yanı sıra, parmağınızla birlikte gelen halkaları koordineli bir tonda olan halkaları sevgiyle topluyor.

Sert Candy’nin arsız renkleri, eğlenceli olan yüksek kaliteli makyajın “yeni dalganın” bir parçasıdır, ancak bankayı kırmaz. Bu renk tonları altı tonda sunulur ve her biri sadece 6 $ ‘dan her biri, ilkbahar molası fonunuza batırmadan, kendinize bir kaçının bir kısmını kesinlikle davranabilirsiniz.

Arsız renk tonlarını hem temiz bir şekilde hem de parmaklarımla hem de temiz bir uygulama güzel görünüyordu, sadece yetişkinler için parmak boyaması gibi, Tanrı’nın verilen aplikatörlerimi tercih ettiğim anlamına geliyor.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Ürünün kurumasını önlemek için, her bir yanakta kalan her yanağın üzerinde bir sıçrayan (sıvı allık ve leke, bayanlar; hepimiz oradaydık), her bir yanağın üzerinde bir leke ile bitmesini önlemek için Parmağımın yanı sıra parmağımla rengi seçmeden önce elime ürün. Bütün gölgelerle, bu pigment’i yönetmeyi başardığını keşfettim.

Yanaklarımın elmalarında (lotları) GEISHA giyiyor, ince bir bronzlaştırıcı olarak Tanrıça üzerinden katlandı.
Sert Şeker Arsız Renkleri, her ikisi de ürünü tüpten sıkarken ve uyguladıkça, kontrol edilmesi basit olan kalın bir jel formülüne dayanan sudur. Tutarlılık, bütün günküler (ben yaşadığınız) tüm günküler (i genç değilim) harmanlanması son derece basittir.

General görünümümü ısıtmak için vakfın altında kullanılan tanrıçayı çok seviyorum ya da kalıcı bir bronz için vakfın tepesinde, “Arctic Tundra’da” bütün kışlığını harcadığım için biraz daha az göründüğümüze yardım eden bir bronz için vakfın tepesinde.

REKLAMCILIK

Fakat Geisha benim tercih edilen ölüm alım olmuştur. Bu, bana biraz fayda’nın geleneksel benettini hatırlatan son derece doğal bir floş .. Bahar için çok doğal olduğu kadar doğal.

Zor Şeker Arsız Renkleri Jel Yapısı

Sert Şeker Arsız Renkleri (Soldan Sağ): Sörfçü Bebeğim, Tanrıça ve Geisha
Bunların paketlemeden çekilmesi kolay olduğunu tam olarak nereden dikkat edinin (başka bir deyişle, bir seferde de yakalanmazsınız)? Bunun sadece en iyi kısım olabileceğine inanıyorum. 6 $ için, zor şeker, size bir wopping 0.67 ons sağlar. Bunların bir tüpten çıkması şartıyla, ambalajın son derece hijyeniktir, bu arsız renk tonlarının uzun bir metodun yanı sıra uzun bir zaman geçirmenin yanı sıra uzun bir yönteme bağlı olduğunu belirten! (Şimdi Walmart’ta mevcut.)

Oh, allık konusundaki olduğumuzu göz önünde bulundurarak, tüm zamanların tercih ettiğiniz sıvı allık formülü nedir?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *