Pazar günleri sekmelerle kedi, makyaj ve itiraz blog maskotu, cilt. 696

Kükreme!

Bunu duydun mu…? Sekmelerin oldukça sık yanıt verdiği bir telefon olan ormanın telefon görüşmesiydi.

REKLAMCILIK

Mütevazi yoldan geçen kişiler için, sekmeler rutin bir eski housecat gibi görünüyordu, ancak içinde bir aslanın kalbi vardı. Kendini ormanın kralı olarak hayal etti.

Sette bir veya iki aslanla bir güç oyunu vardı birkaç olay vardı – bazıları onlara çarpışmalar olarak arayabilir – ancak neyse ki üstün yerleşim becerilerimden beri, birkaç çentikten az çentik alabildim. Hiçbir uzuv veya pençe kaybolmadı.

Bilirsiniz, vahşi büyük kedilerle çalışmak senden bir bayan yapacak! Özellikle bir Mac kampanyası sırasında bir çita ile sahip olduğu kavga ile kalıcı olarak değiştirildim… Hala tüm parmaklarım var, evet!

Rosie

Rosie’yi iç orman kedisini serbest bırakmak için etkilemeye çalışıyorum, bu yüzden bugün onu kız gibi bir kız olduğu için tamamlayıcı bir çiçek ve bazı yapraklarla şık bir çita yakasına koydum.

REKLAMCILIK

Pençeleri bekliyordum, burada olduğu gibi bazı kükrüyor, belki de bazı hırıltılar, bunun yerine etrafındaki değişen manzarayı düşünmek istedi. Spring, Rosie’yi anladığınız gibi bu parçaların etrafında gösterilmeye başlıyor; Her türlü sağlanan anda kafasına bir dizi bilim deneyi var.

Dost Topluluk İtiraz Bağımlınız,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *