Tarzın Mac Havası: Herhangi bir etkinlik türü için fantastik yeni bir çiçek parfümü

Mac havası Stil rollerball (22 $), gür, şehvetli bir çiçek kokusu
Bunu son koku incelememde tartıştığımı anlamıyorum, ancak çiçek kokuları favorilerimden birkaçı. Rose, özellikle de Jasmine ve Gardenia’nın yanı sıra Gardenia, orada üstlerimde rütbeli bir yöntem, bu yüzden yeni Mac havasını snifman olasılığım yaptığımda, şanstan kadar derin bir nefes aldım.

Birinci? Katmanlar. Farklı katmanları seviyorum.

REKLAMCILIK

Bahar 2016 için YENİ YENİ Mac uzun süreli çizgide sunulmuyor, tarzın havası biraz kafa, abartılı bir karışım sadece günlük aşınma için yeterli.

Mac’ten açıklama beni biraz rüya hissettiriyor …

“KIRMIZI ÇALIŞANLARIN ÇALIŞMASI KIRMIZI ÇALIŞMALARININ ÇALIŞMASI VE YABANCI PEONIES, BEYAZ BEBEKSİNİN İNCELENMESİNİN YAPILMASI TUTUMUNA KAZANMAK, Beyaz Biber İnfüzyonu ile arttı. Bir mutlak tiroz, portakal çiçeği olan bir buket, hem de kalpteki Yasemin, nabız yarışı yanı sıra, Ylang Ylang’ın ve Orris’in varlığı ile açıkça güçlü hissediyor. Charm, sıradışı ormanlarla karıştırılmış bir deri arka planı ile büyütülmüş ve tüm vetiver ile büyütülmüştür – hepsi kremsi tonka fasulyesi ile yan yana yan yan yana yan yana yan yana yan yana, uzun süreli sıcak samimiyet hissi çıkarır. ”

Bu oldukça bir ağız dolusu, ancak yanlış değiller! “Sıcak Intimacy”, bu güçlü iksiri açıklamak için ideal bir yöntemdir.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Biraz bu uzun bir yoldan geçiyor …
Geçen hafta sürekli olarak kullanıyorum, yanı sıra cildime en fantastik şekilde karışmış gibi görünüyor. Rollerball’u uyguladıktan sonra her zaman kullandığım gibi bir tişört kullandım, ancak seyreltilmiş olduğu kadar uyandıktan sonra, yine de hala kıyafetlerimdeki kokular tam olarak ortaya çıktığında, Mac’in açıklandığı gibi .

Yoğun alerji gözleriyle bile, tarzın Mac havası beni bir araya getiriyor …

REKLAMCILIK

Pratik bir roller topundan çıktığında veya gerçek bir şişeden çıktığında koku arasında bir fark olup olmadığından emin değilim, ancak söyleyebileceğim kadarıyla, yüksek kalite acı çekmez.

MAC havası şimdi 6 ml’de sunulmaktadır. Rulo küresi (22 $), 20 ml. şişe (30 $) yanı sıra daha büyük bir 50 ml. Şişe (49.50 $).

Henüz kokladın mı? 2016’nın tercih ettiğiniz yeni kokuları nelerdir?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *