Göz makyajına gelince, maceracı mısınız, nereden yeni görünüyorsanız veya genellikle gerçekten rahat olduğunuz bir güvenli görünüme giriyor musunuz?

, eğer zamanım olduğunda macerorumluyum ve gerçekten gidilecek (oturma odası dışında), ama bir iş için ya da bir aile olsun – bir araya geldiğimde ya da başka bir olay için Güvenli oynamak istiyorum, genellikle zamanım varsa, genellikle bir tür nötr kahverengi, bronzy altın kedi gözü ve kirpikler yapacağım.

Bu benim güvenli bahis görünümüm. Muhtemelen daha önce bir milyon kez yaptım.

REKLAMCILIK

Peki ya sen? Göz makyajına gelince, maceracı mısınız, nereden yeni görünüyorsanız veya genellikle gerçekten rahat olduğunuz bir güvenli görünüme giriyor musunuz?

Dost canlısı mahalle güzellik bağımlısı,

Karen

P.S. Bu hafta alışılmadık derecede sessiz olduğumu biliyorum. Nashville gezisi arasında, geçen hafta sonu olan ebeveynleri eğlendirmek (ki, bunu biliyorum, ama onları seviyorum, ama bazen işe yarayabilirler) ve tüm büyük koleksiyonların tamamı, sadece bir zihinsel sağlık gününe ihtiyacım vardı, bu yüzden ben Uyudu, biraz çamaşır yaptım, aslında Nashville’den açılmadı (sadece bir hafta oldu!) Ve kocamla biraz zaman geçirdim.

REKLAMCILIK

Dün gece Oculus’u görmeye gittik ve bir sonraki, oh, hayatımın geri kalanında, hayatımın geri kalanında beni antika dükkanlardan uzak tutmaya yetti.

Büyük korku filmi, ama cidden, bir antika aynalar korkusu geliştirmek istemiyorsanız, Oculus’tan uzak durun.

Umarım orada iyi gidiyorsundur. Yeğenin “miyav” diyor. Ben olduğumdan daha fazla e-posta alıyordu. Şaka yapmıyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *