Dudak görünümü: Üç özelleştirilmiş renk uzmanı Dahlia Gloss

Hala ateşim var!

Pink Fever üç özelleştirilmiş renk uzmanı Dahlia Gloss ile devam ediyor. Tam olarak bu mavi tabanlı sıcak pembe parlatıcıyı nasıl seviyorum ?? yollarını saymama izin ver.

REKLAMCILIK

Renk: Mavi bazlı tonlar benim renklendirme ile iyi çalışıyor ve bu pembenin canlı parlaklığını seviyorum. Glitter içermeyen gölge son derece pigmentli ve dudaklarımda çok, çok, son derece pembe görünüyor… benim gibi! Kesinlikle pembe utangaç değil.

Ürün: Üç Özelleştirilmiş Renk Uzmanı Dahlia Gloss
Fiyat: 18.50 $
Kullanın: Lipgloss olarak
Makyaj ve Charm Blog Derecesi: A

Parlatıcı: Tipik olarak, lipgloss formülleri uygulandığında yüksek bir yayım yayar. Mac Lipglass’ın yüksek radiat formüllerinden farklı olarak, üç özelleştirilmiş renk uzmanı Gloss, bir lipgloss için tipik olandan daha az yansıtıcı olan ve bir yüzeye bir rujdan çok daha fazla bir yüzeye neden olan kontrollü bir radyasyona sahiptir.

Günlük aşınma için tam olarak ne kadar uygun olduğu için ince yayılmasını seviyorum. Akşamları dışarıda daha parlak bir görünüm istersem, sadece bir kat çıkarma diblini ekleyeceğim, aynı zamanda bam! Kızlarla kulüpte bir gece için hazırlandı.

Doku: Beni biraz parlak sevdiğim kadar, saçlarım dudaklarıma yapıştığında dayanamıyorum. Bu Dahlia’da gerçekleşmez. Yapışmaz, ışık ve uzun ömürlüdür.

Bu parlaklığa gerçekten şaşırdım ve birkaç ton daha takmak için de demek istiyorum. Üç özelleştirilmiş renk uzmanı web sitesi, en iyi gölgeyi keşfetmenize yardımcı olmak için parlak renkleri üç haneye – sıcak, harika ve nötr – parçalar. Parlaklığınızı internette veya yakınınızdaki bir mağazadan satın alabilirsiniz.

REKLAMCILIK

Bu pembe dudak aşamasıyla çalışırken yanımda olmalısın… belki de bu günlerden biri iyileşeceğim!

Dost topluluk cazibeniz bağımlısı,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *