Wacoal 854191 Straplez Push-up Sütyen: Şimdiye kadar kullandığım en iyi lanet straplez sütyen

“fenomenal” kelimelerini entegre ederken ve aynı cümlede “Straplez Sutyen” kelimelerini entegre ederken ne elde edersiniz? İyi, harika bir gülüşün yanı sıra? Bu, bu öğleden sonra görevinin konusunu keşfetene kadar her zaman durumdu.

Tam olarak nasıl hissettiğini anlamıyorum, ancak benim için straplez sütyenler her zaman sefalette egzersiz yaptılar. Oh, bir şekilde tuğla düğmelerinin etrafındaki yöntemini çalıştıran askısız bir sütyeyi kaldırmak için banyoya girdiğim çok sayıda zaman …

REKLAMCILIK

Ama lo, sihir var! Sadece inanmaya başladığımda, asla kişisel chupacabra’ım kalıcı olacağını düşündüğümü inanmaya başladığımda, Wacoal 854191 Straplez push-up sütyenini buldum, aynı şekilde “Aşındığım birçok fenomen straplez sütyen” olarak anlaşıldı. . ”

Nispeten tipik bir BOSOM’um var (32D) yanı sıra üst gövdemde büyük bir kas kütlesi getirmeyin, ancak her zaman askısız sütyenlerle bir nedenden ötürü mücadele ettim. Her zaman pürüzlü, paadded, pullu, ayrıca sivri ya da sadece sıradan işe yaramaz, yeterli destek sunmak ya da sürekli olarak yerinden kaymasını sağlamak.

Geçen ay cazibe sosyal gelmeden önce, bir kez daha denemeyi seçtiğimde, her türlü sütyen kayışını ortaya çıkaracak kelepçelerle bir yakalamaya sahip olan deniz mavisi mavi elbisemin altında bir şeyin altında giyinmenin yanı sıra şansımı denemeyi seçtim.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Bir iç çamaşırı partnerinin Wacoal 854191 (50 $), iki gölgede, bej ve siyah olarak mevcut olan yastıklı bir push-up straplez sütyenini, Wacoal 854191 (50 $) önerdiği Nordstrom’a gittim. Bununla ilgili olduğu gibi güdükledi, şimdiye kadar giydiği tek strapless sütyen olduğunu ve müşterilerinin de her zaman hoşlandığını belirtti.

Maliyet bana biraz huysuz yaptı, ancak o zaman denedim …

VAY! İyi, iyi, iyi!

Hemen kapalıyken, dantel detaylandırmayı sevdim, şekli (ve tam olarak nasıl çizilmediğini veya cildimi nasıl çizmediğini veya dürttüğünü), bir bit oomph eklemek için en iyi dolgunun olduğu gibi.

Ve bu kadar rahat hissediyor, Gibi bir rutin sütyen kullanıyorum. Kadınlarımın yanı sıra onları rutin bir sütyen gibi iterek de, gövdemi kaymayı reddetti. Bültülük, her neyse, yanlarından kesilmiyor, aynı zamanda mükemmel bir şekilde şekerli gibi hissediyorum, bu yüzden hiçbir şey dökülmedi.

Kesinlikle yapmam gerekmedikçe, aynı zamanda yapmam gerekmedikçe, askısız bir sütyen giymeyeceğim. yöntemini rutin sütyen rotasyonuma çalıştı. Teknik olarak sahip olmadığım zaman bile, sutyen kayışlarımı gizlemek zorunda olduğum bir şey kullanmadığım zamanım.

Tabii ki, rahatlık bu denklemin bir parçasıdır, ancak aynı şekilde kıyafetlerimin altında nasıl göründüğü gibi. Sivri ve taraftan eğimli görünen askısız sütyen gibi değil. Bunun benim için son derece doğal göründüğü ve kesinlikle yastıklı olduğuna inanıyorum.

Bosom bölgesinde olduğumdan çok daha fazla kutsanmışsanız, sizin için yeterli destek sunmayabilir, bu nedenle Büstiyer MBB okuyucular için herhangi bir tür straplez önerisine sahipseniz, lütfen yorumlarda belirtin.

REKLAMCILIK

Fiyat: 50 $
Kullanılabilirlik: Nordstrom mağazalarında ve aynı şekilde çevrimiçi olarak sunulur.
Makyajın yanı sıra cazibesi blogu derecesi: A +

Dost canlısı topluluk cazibesi bağımlısı,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *