Makyaj İlhamı: Mac Fafi Fun ‘N’ Seksi Ruj, Pembe Lilies

Makyajınıza ne tür şeyler ilham verir? Dergilerden, diğer itiraz bloglarından ve kitaplardan görünümler için fikirlerimin çoğunu alıyorum, ancak en sevdiğim görünümlerden bazıları doğadaki şeylere, özellikle çiçeklere dayanıyor. Ben çiçekler için enayi.

Düğün buketimdeki küçük Calla zambaklarını tespit edebilir misin?

REKLAMCILIK

Güzel, evet? Tüm çiçekleri seviyorum, ama zambaklar benim favorim, bu yüzden El Hub bana çiçek getirdiğinde, her zaman iyi bir ölçü için bir ya da iki zambak atar. Geçen haftaki Valentine’in buketi bir avuç pembe Stargazer zambak içeriyordu.

Hala yatak odamda buket var. Bu sabah uyandığımda ve onları gördüğümde, bugün bana pembe zambakları hatırlatan bir dudak rengi giymek istediğim bir karar verdim! Mac FAFI koleksiyonundan iki sıcak pembe cuties aldım – Fun ‘n’ seksi ruj (14 $) ve Cult Fave Lipgloss (14 $) – ve bugünkü görünümümü geliştirmeye gittim.

Eğlence ‘n ‘Seksi ruj bana genç olarak giydiğim parlak pembe ıslak n’ vahşi rujları hatırlatıyor, ha!

İşte Pembe Stargazer’dan ilham alan sonuç…

Bu görünümü elde etmek için, önce dudaklarımı Mac’in Pembe Treat Cremestick Liner ile sıraladım ve sonra Mac 316 dudak fırçasıyla iki kat eğlenceli ‘n’ seksi uyguladım. Doğrudan dudak parlatıcısından uygulanan bir kült fave tabakası ile tepesinde.

REKLAMCILIK

Bugün San Francisco’da yağmur yağıyor, ancak bu pembe dudak kombinasyonu benim adımıma biraz bahar pep koyuyor. Bir kız asla yeterince pembe dudak kombinasyonuna sahip olamaz, değil mi? Senin favorin ne?

Dost Mahalle Temyiz Bağımlınız,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *