Yeni Nars Tırnakları Barents Denizi’nde yanı sıra, EDGE TOPLANTISI KOLEKSİYONU

BARENTS DENİZİ (Solda)
Oh, hızlı bir şekilde eğlendirilen hayatı … Herhangi bir şekilde başka bir şekilde olmazdım!

Çoraplarımın altında ve botların yanı sıra, iki farklı oje tonunu kullandığımı anlamaktan garip bir vuruş yapıyorum.

REKLAMCILIK

Kraliyet Mavi Barents Denizi’nin yanı sıra Menekşe Algonquin’in (her ikisi de kenar tatil koleksiyonu ile bağlıyken) arasında seçim yapamadım, bu yüzden her ikisiyle de gitmeye çalışmayı denemeyi bıraktım. Aynı şekilde, her ayak üzerinde farklı renkler kullandığımı fark etmek için El Hub’ı tam olarak ne kadar süreceğini görmek isterdim …

O adam sürprizlerle dolu, sana söylüyorum! Onu en az üç gün alacağına inanıyordum, ancak 45 dakika içinde bir şeyler söyledi. Bu, saçımı pembeyi boyadığım zamanı fark etmek için iki hafta süren aynı kişiden bu!

Pürüzsüzlük ve pigmentli barentlar denizinin yanı sıra algonquin, Nars Tatil koleksiyonundan, NARS TOPLANTISI KOLEKSİYONU’DAN SINIRLANMIŞTIR.

Yukarıdaki resimde iki katman kullanıyorum, ancak bir kişiden uzaklaşabildim.

REKLAMCILIK

OPI’den önce bu renkleri daha önce gördüğüm gibi hissediyorum, ancak hala onları seviyorum. Bu sınırlı baskı şişeleri, içimdeki hardcore koleksiyoncusuyla konuşur.

NARS tırnak, barents denizde (solda) yanı sıra algonquin (sağda)
Bu botlar hakkında …

Botlar! Cebimde bir delik yakmak için DSW’ye 20 dolarlık bir indirim kuponu vardı, bu yüzden geçen cumartesi bu taç vintage tüf patiklerini seçtim.

Sekmeleri onları seviyor gibi görünüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *